Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu od nekog s kim nikad nisam surađivala i čula se, molim pomoć

> aleksandra050: > Apsolutno podrzavam odjeb kupcima koji zatezu, muljaju, oce, nece pa 17 zahtjeva i uvjeta. To sto ti netko ude u inbox ne daje mu nikakvo pravo da radi sta hoce. Tako i mene muski po fejsu i instagramu blokiraju odbiju pa prijava zabrana itd.. imaju pravo. Ne moraju me ozenit nakon 65 poruka u inbox E pa kad ne linkaš profil na mk gdje si gola :s Probaj sad tako.
2017 09 21
Ne znam koliko je lijepo nekome tijekom noći napisati poruku: "Ide negativna nije u redu" i tako se izdivljati na nečijem profilu. Ja nisam konfliktna osoba. Dogodilo mi se svakakvih situacija na krpicama, nekad je kupac omanuo, a ponekad i ja. Sve se može riješiti mirnim tonom i razgovorom. Stvari na profilu i poklanjam, čizme su koštale 40 kn, ja bi joj zaista i poklonila druge čizme, ma štogod. Stvar je razgovora i načina.
2017 09 21
> IvanaPita: > Ne znam koliko je lijepo nekome tijekom noći napisati poruku: "Ide negativna nije u redu" i tako se izdivljati na nečijem profilu. Ja nisam konfliktna osoba. Dogodilo mi se svakakvih situacija na krpicama, nekad je kupac omanuo, a ponekad i ja. Sve se može riješiti mirnim tonom i razgovorom. Stvari na profilu i poklanjam, čizme su koštale 40 kn, ja bi joj zaista i poklonila druge čizme, ma štogod. Stvar je razgovora i načina. eto ga na, sad ce ti stisnut jos jednu negativku, kad vidi da je mogla ne kupit, nego dobit cizmake! :')
2017 09 21
Samo cu na vase komentare o mojim slikama reci jednu rijec, zene! Sklone osudivanju, klevetanju, govorenju da ako netko ima guzicu koja se vidi na slikama, ima samo to(citaj nije skolovana, talentirana i slicno) i slicne neprimjerene gluposti... Niti se poznajemo, niti druzimo, a tako ste malodusno sklone bacanju kamenja poput grupice iz Biblije, pa se na kraju pitam, tko je bez grijeha, da bi bacio kamen? Nije li veci grijeh osuditi drugoga, nego li se uslikati u uskoj haljini. Ako ste iskusne prodavacice, trebalo bi vam, nadam se, boti poznato da cure cesto traze slike kako stoji, meni dodatno slikanje oduzima previse vremena pa to obavim odmah. Ako vam se to ne svida, to nije moja stvar jer nisam ovdje da se nekome svidim negobda prodamnodjecu koji ne nosim, a koja mi smeta u ormaru. No, tipicno je ljudski, da ne kazem zenski, osuditi nekoga da je neobrazovan i da ima samo guzicu jer je eto, zgodan i brine izmedu ostalih stvari i o svom tijelu. Na kraju bi sveg navedenog rekla da je degutantno u oku promatraca, pa samim time kako je netko rekao da su moje slike degutantne, tvrdim da je degutantno nekoga vrijedati bez da ga poznajete i raditi pri tome offtopic. Nemojte se hraniti ruznim rijecima, hranite se lijepim. Zivot je previse surov i nepravedan da bi ste jos vi nekome "skakali po zivcima".
2017 09 21
A ne bi me čudilo, ali mislim da ne čita po forumu. 😊
2017 09 21
> Eta0311: > Samo cu na vase komentare o mojim slikama reci jednu rijec, zene! > Sklone osudivanju, klevetanju, govorenju da ako netko ima guzicu koja se vidi na slikama, ima samo to(citaj nije skolovana, talentirana i slicno) i slicne neprimjerene gluposti... > Niti se poznajemo, niti druzimo, a tako ste malodusno sklone bacanju kamenja poput grupice iz Biblije, pa se na kraju pitam, tko je bez grijeha, da bi bacio kamen? > Nije li veci grijeh osuditi drugoga, nego li se uslikati u uskoj haljini. > Ako ste iskusne prodavacice, trebalo bi vam, nadam se, boti poznato da cure cesto traze slike kako stoji, meni dodatno slikanje oduzima previse vremena pa to obavim odmah. Ako vam se to ne svida, to nije moja stvar jer nisam ovdje da se nekome svidim negobda prodamnodjecu koji ne nosim, a koja mi smeta u ormaru. > No, tipicno je ljudski, da ne kazem zenski, osuditi nekoga da je neobrazovan i da ima samo guzicu jer je eto, zgodan i brine izmedu ostalih stvari i o svom tijelu. > Na kraju bi sveg navedenog rekla da je degutantno u oku promatraca, pa samim time kako je netko rekao da su moje slike degutantne, tvrdim da je degutantno nekoga vrijedati bez da ga poznajete i raditi pri tome offtopic. > Nemojte se hraniti ruznim rijecima, hranite se lijepim. Zivot je previse surov i nepravedan da bi ste jos vi nekome "skakali po zivcima". eta, preprodajes. za masne pare prodajes jeftilene. nisi kompetentna pricat ni o moralu ni postenju. jos manje hrani za dusu. mani se terena koji ti nije domaci. amen.
2017 09 21
Ne preprodajem nista. Moje stvari su POLOVNE. a da su polovne, mozete se uvjeriti i sami ako zelite doci u osijek pa ih vidjeti.
2017 09 21
Obecati slike i ne poslati ih, cak jos stovise taj artikl u toku dogovara bez javljanja prodati drugome smatram neodgovornim ponasanjem. Mozda nije za negativnu, ali baš nije lijepo
2017 09 21
> Eta0311: > Ne preprodajem nista. Moje stvari su POLOVNE. a da su polovne, mozete se uvjeriti i sami ako zelite doci u osijek pa ih vidjeti. Lazes koliko si duga i teska. Iz profila u profil lazes. Dok ti ne pokucaju na vrata i opale ti taku kaznu da ce ti rodbina kredit dizat. I to je okej. Tvoj izbor. Tvoje pravo.
2017 09 21
> aleksandra050: > Ja se cesto na slikama artikala slikam gola, zavirite :')
2017 09 21
> aleksandra050: > Apsolutno podrzavam odjeb kupcima koji zatezu, muljaju, oce, nece pa 17 zahtjeva i uvjeta. To sto ti netko ude u inbox ne daje mu nikakvo pravo da radi sta hoce. Tako i mene muski po fejsu i instagramu blokiraju odbiju pa prijava zabrana itd.. imaju pravo. Ne moraju me ozenit nakon 65 poruka u inbox I opet :')
2017 09 21
Obrisala sam negativne curama kojima je to trebalo napraviti, ali s ovom temom je problem način na koji komentirate ovu djevojku. To je apsolutno van svake granice pristojnosti, to kako tko bira prikazivati svoju odjeću je njihov problem. Nema golotinje i ne vidi se ništa što je zabranjeno pravilima. Tagovi su druga priča koja ne pripada u ovu o guzici, a moram vam reći da je to nivo moje četverogodišnje kćeri koja je otkrila magiju te riječi tako da trči okolo i razdragano ju izvikuje. Njoj ne mogu lupiti blokadu s foruma, ali vama mogu i izvolite se lijepo ispričati i dobrano pripaziti kako se izražavate.
2017 09 21
Slazem se sa Adminkom u potpunosti,cura ima lijepo tijelo i zasto nebi to obukla na sebe,meni je lakse kupit kad se vidi kako izgleda na tijelu,dobijes bolju predodzbu za artikli..neznam tko je ona zapravo,nemam pojma,ali evo moje misljenje je zasto nebi odjecu slikala na sebi..
2017 09 21
> Eta0311: > Samo cu na vase komentare o mojim slikama reci jednu rijec, zene! > Sklone osudivanju, klevetanju, govorenju da ako netko ima guzicu koja se vidi na slikama, ima samo to(citaj nije skolovana, talentirana i slicno) i slicne neprimjerene gluposti... > Niti se poznajemo, niti druzimo, a tako ste malodusno sklone bacanju kamenja poput grupice iz Biblije, pa se na kraju pitam, tko je bez grijeha, da bi bacio kamen? > Nije li veci grijeh osuditi drugoga, nego li se uslikati u uskoj haljini. > Ako ste iskusne prodavacice, trebalo bi vam, nadam se, boti poznato da cure cesto traze slike kako stoji, meni dodatno slikanje oduzima previse vremena pa to obavim odmah. Ako vam se to ne svida, to nije moja stvar jer nisam ovdje da se nekome svidim negobda prodamnodjecu koji ne nosim, a koja mi smeta u ormaru. > No, tipicno je ljudski, da ne kazem zenski, osuditi nekoga da je neobrazovan i da ima samo guzicu jer je eto, zgodan i brine izmedu ostalih stvari i o svom tijelu. > Na kraju bi sveg navedenog rekla da je degutantno u oku promatraca, pa samim time kako je netko rekao da su moje slike degutantne, tvrdim da je degutantno nekoga vrijedati bez da ga poznajete i raditi pri tome offtopic. > Nemojte se hraniti ruznim rijecima, hranite se lijepim. Zivot je previse surov i nepravedan da bi ste jos vi nekome "skakali po zivcima". Jako lijepo izgledas,ne daj se i slobodno se slikaj ,barem te neće nitko tlacit za ono:Može li kako stoji :)
2017 09 22
Niti na Međunarodni dan mira, ovdje neke ne miruju. Eh, da su barem jedan dan izdržale, ono, tek toliko, reda radi. Možda će sutra na 1. dan jeseni biti bolje. :*
2017 09 22