Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu od nekog s kim nikad nisam surađivala i čula se, molim pomoć

> Tanči14: > > katarinamartina: > > > Tanči14: > > > I meni je teško povjerovati da se baš na svakoj slici guzi. > > > U čemu je štos? > > > Prodaje bluzu i guzi se. > > > Prodaje haljinu i guzi se. > > > Itd. > > > Degutantno do bola. > > Možda i ne može drugačije, jer je tako građena. :) > Pa ne prodaje sebe i svoju građu. > Prodaje odjeću, je li tako? > Ili sam ja nešto krivo shvatila?!? Ok, ali odjeća je na njoj fotkana. Barem je izbjegla pitanja u inboxu 'Može fotka kako vam stoji', a link zaborave staviti. Takvi upiti me nasmiju i fkt ne znam što odgovoriti. x-) Jesam jednoj odgovorila 'Cura sam, žeMsko' i nakon toga mi se više nije javljala. :D
2017 09 21
> SonjaSpoljaric: > kako to misliš ? x-) Uopće ništa ne mislim, neka se fotka kako god želi. :)
2017 09 21
> Eta0311: > Bože svašta. Mislim da je riječ o nekakvim poremećajima jer ta koriisnica i ja nikad nismo surađivale, niti se čule. Poslala sam joj porukuzašto mi je dala negativnu kad se nikad nismo čule, a ni surađivale, nije ništa odgovorila. Nadam se da će administracija riješiti problem. > Ja ne preprodajem ništa, sve moje stvari su polovne, osim par stvari koje nisam stigla obući, a dobila sam ih za poklon. Deve ti na grbi zavide.
2017 09 21
"Prevaro tko god da jesi, netko ce ti stati na kraj!!!!!" Povratna je top
2017 09 21
Turbo folk lyrics povratna
2017 09 21
Ovdje uopće nije riječ o mojim fotkama, nego o povratnoj koju sam dobila iz nepoznatog razloga i ne znam zašto ste otišle offtopic.
2017 09 21
> aleksandra050: > Turbo folk lyrics povratna Super ideja za KANTAutoricu. :")
2017 09 21
. Dobila sma povratnu ni sama ne znam zašto. Nisam se nikad čula s korisnicimom. Obavijestila sam o tome administratoricu i otvorila temu na forumu. Molim brzu reakciju administracije jer nije na čast stranice da se nekog optužuje bez razloga. Sugeriram da vam korisnica koja me optužuje napiše moje ime i prezime, te broj računa (koje ako me optužuje za nešto, mora znati), a ja ću vam kao dokaz slikati osobnu, ako smatrate da je ista u pravu. U svakom slučaju, molim da obrišete povratnu iz mog profila te da korisnicu koja lažno svjedoči, blazi i optužuje, sankcionirate. Kako sam na starom profilu imala oko 280 povratnih (sve pozitivne), a na ovom 10, isto tako pozitivnih, naravno da je riječ o običnom blaćenju i klevetanju koje ponavljam, nije na čast stranici. Na mom profilu nema nikakve preprodaje, sve stvari su nošene ili dobivene za poklon - a nisu moj stil, pa stoje. Nema tuđih slika i nema prevare. Kao korektan član stranice, očekujem korektan odnos sa svim članovima iste. Na kraju sveg navedenog, napominjem da je ovakvo ponašanje krajnje neprofesionalno i neozbiljno, zbog čega ću čekati reakciju administracije bez nepotrebnog dodatnog pisanja.
2017 09 21
Obrisat ce ti admin no sikiriki, vjerovatno sad spava
2017 09 21
> Eta0311: > Na kraju sveg navedenog, napominjem da je ovakvo ponašanje krajnje neprofesionalno i neozbiljno, zbog čega ću čekati reakciju administracije bez nepotrebnog dodatnog pisanja. Dobro, dobro, nemoj se živcirati, jer možda baš u jednoj od vjenčanica koje dotična prodaje, kao bijela pahuljica zablistaš na vjenčanju. :) o:)
2017 09 21
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > kako to misliš ? x-) > Uopće ništa ne mislim, neka se fotka kako god želi. :) :)
2017 09 21
ustvari, ja ove današnje cure ne razumijem, čemu toliko isticanja te guze..???
2017 09 21
> SonjaSpoljaric: > ustvari, ja ove današnje cure ne razumijem, čemu toliko isticanja te guze..??? Svak se ponosi s onim što ima. Netko s guzeljanjem, a netko s diplomom ili nekim postignućem bilo poslovnim, znanstvenim, umjetničkim...
2017 09 21
ovo prvo može svatko....... :")
2017 09 21
Ajme zene, pomozite ako mozete, pa sta naskacete na zenu... Btw ja da imam takvu guzu (bez ikakvih sklonosti prema istom spolu) stalno bi je slikala :,'(
2017 09 21
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija