Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Za bolje krpice :)

Drage cure :) mislim da neki zbilja pretjeruju nabiju cijene ko i ducanu, radije ce puno nas odsetat do ducana i kupit .... nije bit ovih krpica zaradit ...nego kupit, prodat za puno manju lovu ili zamijenit [:smijesi] smanjite cijenu ..krecem od sebe :) pa cemo svi bit sretni i zadovoljniji :) Pusa svima :) [:smijesi] [:smijesi]
2013 04 19
Ja se više ni ne obazirem na te koji nabiju cijene kao u trgovinama, ako ne i više, samo ih zaobiđem. [:hihot] Uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti, ali ja imam samo pozitivna iskustva i sve pohvale za cure s kojima sam surađivala ovdje, nadam se da će tako i ostati. [:smijesi]
2013 04 19
ISTINAAAAAA
2013 04 19
[:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 04 19
kovrcie u pravu si , ali još jedna opaska. Npr . kad otvoriš temu : Kupujem majicu T shirt S , umjesto linka za majicu ili slike majice dobijem odg.: IMA KOD MENE , a ono profil od 6 stranica, a od toga 10 prodanih artikala, čizama , naočala itd a ja pitam majicu s i ništa više.
2013 04 19
slažem se,. i još nas prave budalom,. stave duplo veću cijenu nego u trgovini, kao da mi neznamo kako se cijene kreću,. [:frustriran] to me izbaci iz taksta., [:smije] [:smije]
2013 04 19
Ja se slazim s ovim IMA KOD MENE ... Skroz si u pravu !!!
2013 04 19
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:hihot]
2013 04 19
Dreamgirl13 necu coprnjarit ali ja sam do sada isto imala pozitivna iskustva i svaka pohvala svim curama s kojima sam poslavala [:smijesi] [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 04 19
poslovala * [:smijesi]
2013 04 19
Cure ajd pogledajte jesu moje cijene previsoke, bojim se da nisam dovoljno objektivna :(
2013 04 19
Pa napisala si u profilu za dogovor oko cijena , što znači , ima žicanja [:smije]
2013 04 19
A pa najlakše popust dogovorit, al često one cure koje zaista kupe niti ne pitaju za popust...
2013 04 20
cure takoder i kod mene ako vam slucajno neka cijena ne odgovara slobodno recite :)
2013 04 21