Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

markirane-replika- stranice

Bok zanima me da li znate koju prodavačicu da ima stranicu s markiranom -fejk robom može i na faceu a da nije Chicas shop ostavite mi linkiće Hvala
2017 09 27
reklama sebe i drugih je zabranjena i kad se radi o ormarima po krpama. kamoli kad se radi o dilerima fejkova, sto je i protuzakonito. zivjela. eo, necu se cak ni dotaknuti besmisla nosenja fejkova bilo cega, kad postoje originali.
2017 09 27
Moze pitanje? Nije Vam neugodno nositi tu fejk robu?
2017 09 27
Što meni nije što je se vas najmanje treba ticati. Ugl nemate nikakav linkova i sl.. hvala Najmanje mi je želja da potiče dalje ove hejterske komentare i korisnice koje skaču na sve.. Ugodan dan svima
2017 09 27
> Lectra: > Što meni nije što je se vas najmanje treba ticati. > Ugl nemate nikakav linkova i sl.. hvala > Najmanje mi je želja da potiče dalje ove hejterske komentare i korisnice koje skaču na sve.. > Ugodan dan svima semso nevole da vako javno reklamiramo njegovu baraku dupkom punu vrhunskih fejkova i time riskiramo blokadu profila. moraces ga naci sama. savjet tebi, reguliraj si oglase. slike s neta su zabranjene. lazni tagovi takodjer.
2017 09 27
il je marka il je fejk, kopija- ne može biti i jedno i drugo
2017 10 07