Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja nošene odjeće, kako vam ide?

Pozdrav cure, Malo me zanima kako vam ide prodaja nošene odjeće i obuće? Katkad objavim novi artikal sa etiketom, to najbrže prodam, a rabljenu odjeću koja je u dobrom stanju i po mom mišljenju normalnim cijenama nikako ne prodajem. Iznenađuje me da dječju odjeću i obuću koja je nošena odmah prodam, a ovu drugu ne. Zanima me kakva su vaša iskustva?
2017 10 04
Ni meni ne ide nošena odjeća, obuća ide ok. Djece nemam ali mislim da ljudi to kupuju više nego za odrasle jer koliko sam upoznata (imam prijateljice koje imaju malu djecu) ta odjeća je bezobrazno skupa, a žali Bože novaca jer em brzo prerastu em se puno toga uništi, zaprlja i tako. Ja sam napravila grešku jer kasno palim pa sam oglasila neku ljetnu odjeću koju sam onda obrisala jer to sad, logično, nitko nema potrebe kupovati. A osobno u neku ruku razumijem. Nisam tip osobe koji voli davati puno novaca na robu, ali nekako mi je isplativije dodati 20-30 kn više pa kupiti novo u Mango outletu, od Kineza, kupujem i u Lidlu, H&M-u i tako....nemam novaca na bacanje ali nekako preferiram to jer sam čitala sve i svašta u pogledu rabljene robe ovdje, puno se cura žalilo da su i poslali poderano, zmazano itd. U svakom slučaju drugi put ću pred početak ljeta oglasiti artikle pa možda netko i kupi. Zimske robe nemam nešto puno za prodaju.
2017 10 04
ide puževim korakom, ...polako..... :")
2017 10 04
Nošeni ili ne nema puno veze, poneki novi artikl se vuče i 2sezone i ne prodaje se, možda je do mog (ne)ukusa al ne ide ;) Neki nošeni ali jako očuvani su prodani u roku dana, tipa Stradivarius jakna, Mango torba, ..ma nema pravila. Zara hlače sa etiketom se vukle cca pol godine, u pola cijene stavila..tako da nije ni brand ni etiketa sigurica. Skuplji artikli meni teže idu bez obzira novi ili ne..trebala bih nekog menadžera da mi kaže jesam pretjerala i koja cijena bi bila ok ,:) Oni odu u akciji kad dam treći najjeftiniji artikl gratis, inače sami sporije. Za mušku robu sam naišla (tj.naišao je on) na jednog super kupca, koji je pokupovao dosta i sada vjerujem ne treba dugo :D to nikako ne ide i kad poželim odlepršati sa mk to ne moram brisati, nema frke jer nema upita :)
2017 10 04
Ja iskreno ne znam zašto cure zaziru od kupovine robe na krpicama, ako već takvu prodaju. Ako ja prodajem očuvani, neunistenu robu za male pare, onda sigurno ima još takvih. Osobno više kupujem nego što prodajem ovdje, i uvijek sam dobila prekrasne stvari. Mogu reći da sam zadovoljna sa svime što se tiče stanja u kojemu je došlo. Nekad fulam nešto glede veličine, ili mi ne stoji kako sam se nadala, ali to mi se desi čak i kad probam u trgovini, kupim pa mi se za 2 mjeseca uopće ne sviđa. Ne znam, ovo jest stranica za prodaju i kupovinu rabljene robe, kome to nije jasno, ne znam što bih rekla.
2017 10 04
A ja baš imam i nesreću da vidim stvari od pouzdanih prodavačica koje bi i uzela, ali evo kaj god mi se svidi nije moj broj. 🤦🏻‍♀️ Obuća pogotovo, ja nosim 37/38, ali sve kaj vidim ili nije taj broj ili je istog trena prodano.
2017 10 04
Ma meni ni sa etiketom, tako.... tu i tamo nešto prodam. Slabo uglavnom, više kupujem. Dosta je valjda ljudima skupo ili im se ne sviđa, ne znam. Evo, našla sam na krpicama Replay trapke, nošene, skuplje od ovih što sam stavila i odu prije nego ove moje sa etiketom.... Sviđaju se curama , i pitaju preko poruka, a onda razmišljaju pa se ne jave.... Uglavnom, tako.... :|
2017 10 04
Ide pa stane...zatišje pred oluju ;)
2017 10 04
Kad ide onda ide , a kad ne ide onda stoji. Postoje mali "trikovi" hajde nazovimo tako. ponudite kupcu bespla pt, malo snizite cijenu i dajte nesto gratis. Evo ja vjerujem da vecina nas prodaje nesto sto je visak u ormaru i tako da je bolje da ode po nizoj cijeni nego da stoji mjesecima pa i godinama u ormaru i zauzima samo mjesto em na profilu a u ormaru da ne govorimo. Budite ljubazni i kad dobijete upit za zamjenu iako niste za nju ponudite taj artikl nesto povoljnije
2017 10 04
Evo da se ubacim..registrirana sam nekakva 3 tjedna i iskreno za ovu stranicu sam mislila da je bas to-oglasnik za prodaju nosene robe..i onda bacim oko, vidim kod vecine vrtoglave cijene, markirana roba po cijenama kao u ducanu, hrpa kopija po masnim cijenama, sve nesto s etiketom..pa sticem dojam da je 80% stvari cista preprodaja(koliko sam shvatila, nije dozvoljeno)..mislila sam ono, ljudi stave nesto sto im ne treba za sitne novce, nekome ce trebat, pa kupi..bla bla..ocito sam se zeznula. Ja imam vecinom no name stvari, nesto malo markirano, cijene od 10 kn nadalje, pa jedva da netko i pogleda..u 3 tjedna jedva 2 suradnje, od toga 1 zamjena..skroz sam razocarana u cijeli ovaj koncept t
2017 10 04
> Storm7: > Evo da se ubacim..registrirana sam nekakva 3 tjedna i iskreno za ovu stranicu sam mislila da je bas to-oglasnik za prodaju nosene robe..i onda bacim oko, vidim kod vecine vrtoglave cijene, markirana roba po cijenama kao u ducanu, hrpa kopija po masnim cijenama, sve nesto s etiketom..pa sticem dojam da je 80% stvari cista preprodaja(koliko sam shvatila, nije dozvoljeno)..mislila sam ono, ljudi stave nesto sto im ne treba za sitne novce, nekome ce trebat, pa kupi..bla bla..ocito sam se zeznula. Ja imam vecinom no name stvari, nesto malo markirano, cijene od 10 kn nadalje, pa jedva da netko i pogleda..u 3 tjedna jedva 2 suradnje, od toga 1 zamjena..skroz sam razocarana u cijeli ovaj koncept t Samo si trebas dati malo truda pretrazivati. Evo ja u tjedan dana prodala jedne traperice za 10 kn i kupila druge isto za 10 kn. :)
2017 10 04
> LaylaM: > > Storm7: > > Evo da se ubacim..registrirana sam nekakva 3 tjedna i iskreno za ovu stranicu sam mislila da je bas to-oglasnik za prodaju nosene robe..i onda bacim oko, vidim kod vecine vrtoglave cijene, markirana roba po cijenama kao u ducanu, hrpa kopija po masnim cijenama, sve nesto s etiketom..pa sticem dojam da je 80% stvari cista preprodaja(koliko sam shvatila, nije dozvoljeno)..mislila sam ono, ljudi stave nesto sto im ne treba za sitne novce, nekome ce trebat, pa kupi..bla bla..ocito sam se zeznula. Ja imam vecinom no name stvari, nesto malo markirano, cijene od 10 kn nadalje, pa jedva da netko i pogleda..u 3 tjedna jedva 2 suradnje, od toga 1 zamjena..skroz sam razocarana u cijeli ovaj koncept t > Samo si trebas dati malo truda pretrazivati. > Evo ja u tjedan dana prodala jedne traperice za 10 kn i kupila druge isto za 10 kn. :) Da istina, ima dosta preprodaje i muljanja ali to je sve ocito kad se bolje pogleda , neki su otisli toliko daleko da prodaju i macke na krpicama x-) x-)
2017 10 04
> EmaEmilly: > > LaylaM: > > > Storm7: > > > Evo da se ubacim..registrirana sam nekakva 3 tjedna i iskreno za ovu stranicu sam mislila da je bas to-oglasnik za prodaju nosene robe..i onda bacim oko, vidim kod vecine vrtoglave cijene, markirana roba po cijenama kao u ducanu, hrpa kopija po masnim cijenama, sve nesto s etiketom..pa sticem dojam da je 80% stvari cista preprodaja(koliko sam shvatila, nije dozvoljeno)..mislila sam ono, ljudi stave nesto sto im ne treba za sitne novce, nekome ce trebat, pa kupi..bla bla..ocito sam se zeznula. Ja imam vecinom no name stvari, nesto malo markirano, cijene od 10 kn nadalje, pa jedva da netko i pogleda..u 3 tjedna jedva 2 suradnje, od toga 1 zamjena..skroz sam razocarana u cijeli ovaj koncept t > > Samo si trebas dati malo truda pretrazivati. > > Evo ja u tjedan dana prodala jedne traperice za 10 kn i kupila druge isto za 10 kn. :) > Da istina, ima dosta preprodaje i muljanja ali to je sve ocito kad se bolje pogleda , neki su otisli toliko daleko da prodaju i macke na krpicama x-) x-) Ajme, i to sam vidjela..ne mozes vjerovat. Ma svaka cast nekim curama ovdje, nisam htjela osudivat cak ni tu preprodaju, i kuzim da netko mozda hrani dijete od toga, svako se bori na svoj nacin..ali ja sam bas isla na ono da se rijesim nepotrebnih stvari za simbolicnu cijenu i mozda isto kupim djetetu neku igracku od tih novaca..ali bas nema zainteresiranih..
2017 10 04
sve zavisi kako kome pukne, evo ja tražim samo kožne gležnjače i dok ne nađem one prave, ne odustajem....
2017 10 04
Posto imam iskustva sa nekim drugim oglasnicima, mislila sam da je slicno i ovdje. Knjige i razne starudije kaj nadem na tavanu i u podrumu prodam bez problema, cak se i iznenadim koliko su ljudi spremni platiti
2017 10 04
1 2 3