Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jesenska kupnja

Pozdrav drage korisnice krpica, evo klasicna dosadna večer pa da otvorim malo neku temu za razgovor Dali je samo meni stala prodaja ovdije ili vas ima još? Dali ste obnovili nešto svoje garderobe za ovu jesen? :") :")
2017 10 04
Prodaja na krpama stane pa krene i tako u krug a što se tiče obnavljanja garderobe - žao mi se odvojiti od svih tih lijepih toplih pulovera i košuljica a opet bih neke nove stvarčice..mjesta u ormaru nema ni za rukavicu više a ormar mi je zbilja velik.. To su one muke - nemam di sa stvarima a nemam šta obući 😥
2017 10 04
Ja pikiram neki lijepi kaput, ako bude sreće :")
2017 10 04
ja imam svega za još 3 života tako da kupujem samo ono što mi se jako svidi poučena vlastitim greškama- par stvari sam propustila i prodale se pa još uvijek žalim....no bilo bi dobro kupiti neku dobru i debelu zimsku jaknu- tako da sam bacila pogled i sve mi se učinile- vrećaste...
2017 10 04
Joj dugo i ja trazim neki bordo kaput( sad je hit ta boja) al jos nisam nisto nasla 😣😣
2017 10 04
Ne smijem ništa kupovati, vozački će me dotuć ,:( A nije ni da mi treba, al nije ni da mi ne treba. Muko moja prijeđi na drugoga :D Btw, Lena, imam ja jedan crveno-bež pa škicni ;)
2017 10 04
Iako mi je pun ormar,opet sam kupila par novih stvarčica.😎
2017 10 05
> Maleficent80: > Ne smijem ništa kupovati, vozački će me dotuć ,:( A nije ni da mi treba, al nije ni da mi ne treba. Muko moja prijeđi na drugoga :D > Btw, Lena, imam ja jedan crveno-bež pa škicni ;) Ja se još oporavljam od troškova vozačkog, tri ormara sam mogla kupit za te novce ovdje :,'(
2017 10 05
Ja bi nekakvu kožnu jaknu... :( ali sam dosad kupila 2 dječje čizmice, 3 dječje tenisice, x dječjih majci i trenirkica... čekam da nešto prodam inače nemam opravdanje da ju kupim o:) drugo mi ništa ne treba, osim negdje spomenutih trapki koje sam kupila za 10 kn ,:)
2017 10 05
Ja sam ovaj mjesec potrosila milijune :( a jos mi svega treba. Uskoro ce bozicni popusti i ponude, dotuci ce me. A na krpicama sam pikirala dvoje cizme, samo cekam placu I prekrasan pulover zelim vec trecu godinu, svake zime trazim popust, prodavacica ne da, e pa ne dam se ni ja! Nada umire posljednja :D iako mi je stvarno glupo to, mogla mi je dati besplatnu pt i rijesila bi se vestice vec pred dvije godine
2017 10 05
Večer svima, ja sam se više ponovila nego što sam prodala 😆 a imam i Wishlist koja mi je svaki dan sve dulja 😂 i ja tražim neki lijepi oversized pulover. To mi je sada No.1 . .e i gležnjače maslinaste iz Deichmanna. Mislila sam prodati svoje iz Stradivariusa pa kupiti u Deichmannu druge ali ove moje nitko ne želi 😕 Ugl, u zadnje vrijeme dosta boravim na Krpicama 😆😆
2017 10 05
> TinTina987: > Ja sam ovaj mjesec potrosila milijune :( a jos mi svega treba. Uskoro ce bozicni popusti i ponude, dotuci ce me. A na krpicama sam pikirala dvoje cizme, samo cekam placu > I prekrasan pulover zelim vec trecu godinu, svake zime trazim popust, prodavacica ne da, e pa ne dam se ni ja! Nada umire posljednja :D iako mi je stvarno glupo to, mogla mi je dati besplatnu pt i rijesila bi se vestice vec pred dvije godine Ma tako i ja uzasno mi se sviđa jedan kaput 300 kuna ajme,a ni postarinom me ne zeli castiti :(
2017 10 06
> TinTina987: > Ja sam ovaj mjesec potrosila milijune :( a jos mi svega treba. Uskoro ce bozicni popusti i ponude, dotuci ce me. A na krpicama sam pikirala dvoje cizme, samo cekam placu > I prekrasan pulover zelim vec trecu godinu, svake zime trazim popust, prodavacica ne da, e pa ne dam se ni ja! Nada umire posljednja :D iako mi je stvarno glupo to, mogla mi je dati besplatnu pt i rijesila bi se vestice vec pred dvije godine Ima stvarno cura koje tri godine ne žele spustiti cijenu? :O :O
2017 10 06
> Tamara5485: > > TinTina987: > > Ja sam ovaj mjesec potrosila milijune :( a jos mi svega treba. Uskoro ce bozicni popusti i ponude, dotuci ce me. A na krpicama sam pikirala dvoje cizme, samo cekam placu > > I prekrasan pulover zelim vec trecu godinu, svake zime trazim popust, prodavacica ne da, e pa ne dam se ni ja! Nada umire posljednja :D iako mi je stvarno glupo to, mogla mi je dati besplatnu pt i rijesila bi se vestice vec pred dvije godine > Ima stvarno cura koje tri godine ne žele spustiti cijenu? :O :O onaj tko kupuje mu je uvjek puno, onaj tko prodaje mu je uvjek malo....... :P
2017 10 06
> SonjaSpoljaric: > > Tamara5485: > > > TinTina987: > > > Ja sam ovaj mjesec potrosila milijune :( a jos mi svega treba. Uskoro ce bozicni popusti i ponude, dotuci ce me. A na krpicama sam pikirala dvoje cizme, samo cekam placu > > > I prekrasan pulover zelim vec trecu godinu, svake zime trazim popust, prodavacica ne da, e pa ne dam se ni ja! Nada umire posljednja :D iako mi je stvarno glupo to, mogla mi je dati besplatnu pt i rijesila bi se vestice vec pred dvije godine > > Ima stvarno cura koje tri godine ne žele spustiti cijenu? :O :O > onaj tko kupuje mu je uvjek puno, onaj tko prodaje mu je uvjek malo....... :P Sonja, slazem se :D ali bolje prodati nesto jeftinije nego gledati stvari doma Tamara, najozbiljnije! Jos mi bezobrazno odgovori da je cijena navedena i da ne misli spustati. Mislim si ja ok, ali 3 godine ti stoji doma, ja bi ga vec poklanjala samo da se rijesim. Mozda bih ga vec i kupila, ali takav nastup me odbije, moze mi i pristojno odgovoriti
2017 10 06
1 2