Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako prodati?

Zanima me ako mi netko od iskusnih moze reci kako sto prije prodati neku stvar? Jel stvar u prezentaciji, moraju li fotke biti instagram materijal ili nesto trece? Spremna sam i za zamjene i za dogovor oko cijene a stvari mi i dalje stoje. Prvenstveno sam ovdje da ispraznim ormar tako da ako moze neki savjet bila bi zahvalna.
2017 10 25
Ovih dana nema bas ni puno pregleda, bit ce da je neko zatisje na krpicama :D
2017 10 25
Kako prodat? Ukratko- teško-)
2017 10 25
A sve stima na profilu slike su ti super nije do tebe do zatisja opcenito je ja sam prosli mjesec svaki dan nesto prodala ovaj skoro nista
2017 10 25
I kod mene je tako,prodaja nikako ne ide. Jos sam snizila cijene,stvari su zaista malo nosene i ocuvane,ali opet nista.I zamjene su moguce,dogovor oko svega :)
2017 10 25
Al kod mene je zatisje konstantno..ove godine prodala 1 stvar, i imala 3,4 zamjene. I jos se ljudi ne udostoje ostavit povratnu kad konacno i dode do suradnje. 🙈🙈🙈 ako netko jos zna neko mjesto gdje se mogu uspjesnije prodat stvari slobodno nek javi 😂😂
2017 10 25
Ponekad to ima veze s nekim posve drugim stvarima - na primjer, ako se češće javiš na Forumu, nabaciš kakav post u nekoj temi, često se ode na na tvoj profil vidjeti što nudiš, što ta ponuda možda govori o tebi ;) Evo, ja sam sad bila u tvom ormariću i da su ti brojevi malo veći odmah bih dogovorila neku suradnju ;)
2017 10 26
Tako i kod mene ...sve vise stvari i sve manje cijene a nigdje kupaca :')
2017 10 27
Tako i meni, jedno vrijeme ne ide,a onda krene kao ludo.. nikad zlatna sredina :D
2017 10 27
Ma treba samo strpljenja jer neki poseban recept ne postoji. Kod mene ima perioda zastoja, a onda kad krene, imam osjećaj da bih se mogla cijeli dan samo sa krpicama baviti... baš kao što je rekla djevojka iznad - nikad zlatne sredine! Uglavnom, moj savjet je samo strpljivo i krenuti će...
2017 11 03
Ja sam pokušala primijeniti dosta savjeta koje sam ovdje pročitala i dobila, no i dalje se nitko ne otima za moje krpice :( Mislim da je kod mene problem to što moje krpice nisu zadnji krik mode...osobno nisam baš IN osoba, pa tako niti moje krpice :P Zato čekam strpljivo srodne duše koje će si kliknuti s mojim OUT krpicama :D
2017 11 03
> ja-krpica: > Ja sam pokušala primijeniti dosta savjeta koje sam ovdje pročitala i dobila, no i dalje se nitko ne otima za moje krpice :( > Mislim da je kod mene problem to što moje krpice nisu zadnji krik mode...osobno nisam baš IN osoba, pa tako niti moje krpice :P > Zato čekam strpljivo srodne duše koje će si kliknuti s mojim OUT krpicama :D E to to,baš to.Prodaje se ono šta je trenutno in,ali ja sam totalni outsider i briga me za ono šta je in već volim samo ono šta se meni sviđa,praćenje mode za mene ne postoji.Ja bi mogla svratiti do tvog dućana ako imaš neke unikatne robice i to outsider-ske :D
2017 11 07
> smokedeyes28: > > ja-krpica: > > Ja sam pokušala primijeniti dosta savjeta koje sam ovdje pročitala i dobila, no i dalje se nitko ne otima za moje krpice :( > > Mislim da je kod mene problem to što moje krpice nisu zadnji krik mode...osobno nisam baš IN osoba, pa tako niti moje krpice :P > > Zato čekam strpljivo srodne duše koje će si kliknuti s mojim OUT krpicama :D > E to to,baš to.Prodaje se ono šta je trenutno in,ali ja sam totalni outsider i briga me za ono šta je in već volim samo ono šta se meni sviđa,praćenje mode za mene ne postoji.Ja bi mogla svratiti do tvog dućana ako imaš neke unikatne robice i to outsider-ske :D Ma nemam ništa unikatno, nisam sigurna da li bih se od takvih komada mogla odvojiti 😊 Ali generalno nosim jednostavne, bezvremenske i drugačije krpice od većine, pa se takve mogu pronaći i ovdje u mojem dućanu. Slobodno baci pogled, bit će mi zadovoljstvo ako pronađeš nešto za sebe 😉
2017 11 08
Draga moja znam kako ti je,meni isto u zadnje vrijeme neide... Više stvari na krpicama sam mjenjala nego prodala ... Ali sada je stvarno bas neko zatisje tako da se nesekiraj ... I drage apeliram na povratne , na taj način ovdje gradimo pivjerenje 🤗 Laku noć ❤
2017 11 09
> LanaMecanovic: > Draga moja znam kako ti je,meni isto u zadnje vrijeme neide... Više stvari na krpicama sam mjenjala nego prodala ... Ali sada je stvarno bas neko zatisje tako da se nesekiraj ... > I drage apeliram na povratne , na taj način ovdje gradimo pivjerenje 🤗 Laku noć ❤ Slažem se za povratne! Gotovo identičnu rečenicu sam napisala u opisu profila. I to malo suradnji koje sam imala do sada, sve do jedne su bile uspješne, bar sam uvijek dobila tu informaciju u razgovoru, ali od nekih suradnica ne i u obliku povratne ocjene, pa još uvijek imam malo ocjena i svjesna sam da mi ni to ne ide na ruku :|
2017 11 09
1 2