Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Đe mi je tema?!?!?!

Pa bas moj jedan oglas "trazim"(trenutno konkretno kardigan koji zelim jako!!) je ogrrroooman problem i brise se redovito brzinom svjetlosti.. taj jedan oglas za stvar koju bi posteno platila i zavrsila potragu sretno i nosala do bola. To je najgora stvar na stranici stvarno, puno gora od trazilice zatrpane Zarom i asosom, slikama sa neta (ma znam da su sve te cure top modeli,nisu slike s neta, how yes no), preprodajom, sumnjivcima.. uzasna sam; sram me bilo ,:)
2017 11 07
Botove zaboravih navesti, pa kad su stvarno neki "fini korisnici" :D
2017 11 07
isuse mili kriste Jel ovo sad namjerno? edit: sigurno sam se zapiknula na osobnoj razini, nema veze što tražim oglasi nisu dozvoljeni. To je na foru, kršim pravila, ali stranica je tak i tak u komi pa kog boli briga, jel tako? Sad mi srce prebrzo kuca od ovog komentara. Osim toga, zadnje tražim oglase sam brisala prije skoro tri tjedna. Ma ko bi se sa svima vama izborio.
2017 11 07
Ma slucajno.Sve 5,oticu ja dok prodam sto imam pa mir i nek zivi pozitiva. Sorry zbog otkucaja, nije mi to bio cilj.
2017 11 07
Baš se sad osjećam ko stoka po kojoj se bilo tko može iživljavati kako god hoće. Ovu negativu ovdje izrazito upijam i jako mi utječe na svakodnevni život tako da više tu neću biti, ako me trebate imate inbox.
2017 11 07
čekaj, sonja, ako su "tražim" oglasi zabranjeni, zabranjeni su! I dobro da ti je izbrisano jer imaš puno povratnih i daješ loš primjer drugima i novijim curama. A kad god se nekome izbrišu takvi oglasi, oni sa fotkama s neta ili s krivim tagovima, uvijek je opravdanje "ima i drugih problema osim toga". Pravila su tu da ih se poštuje, a ne da ih selektivno i neobjektivno ocjenjujemo sa "bitno" i "manje bitno".
2017 11 07
Ok, u pravu si Sara.. Ali ja od admina ni ne ocekujem da ne obrise moj oglas..ocekujem da pobrise SVE sto se protivi pravilima. Never mind. Necu nastavljati o tom vise, pozitivno se rjesava situacija sa botovima i odlicno.
2017 11 07
Dakle, Sonja90, ovo ti baš nije trebalo. Ako očekuješ da adminka pobriše Sve što se protivi pravilima i ne očekuješ da ne obriše tvoj oglas, zašto uooće postavljaš taj oglas? I čemu ovo spuštanje adminki?
2017 11 07
Na Islandu, smežurana u Plavoj laguni.
2017 11 07
A majko mila s čim se vi zamarate :') :') :') :') Pređite na njuškalo i letgo i nema više botova. A pola pa ovih svetica kaj se prave grbave bi ja odma dala blog
2017 11 09
Andrea kaj te muci? :') Mi volimo mk i ovaj forum..i tako dalje i tako bliže ;)
2017 11 09
> AndreaKod: > A majko mila s čim se vi zamarate :') :') :') :') > Pređite na njuškalo i letgo i nema više botova. > A pola pa ovih svetica kaj se prave grbave bi ja odma dala blog Blog? Eto pozitivno ulozenog vremena i truda..dobro si nam rekla! Ajmo pisat blogove, tamo nema botova. ,:) Salim se ;)
2017 11 09
Sonja 90...nisi ti bila prisutna kad je naša bivša admina psyho dijelila blogove ako bi što prigovorio?
2017 11 09
> Brdosuza: > Andrea kaj te muci? :') > Mi volimo mk i ovaj forum..i tako dalje i tako bliže ;) I opet tako dalje Pa se okrenem oko osi Pa izbaci desnu nogu van,izbaci desnu nogu van,izbaci desnu nogu van,i protresti se sad ti, zapleši hoki poki i dodirni ti svoj nos.u tome je cijeli štoa :')
2017 11 09
> AndreaKod: > Sonja 90...nisi ti bila prisutna kad je naša bivša admina psyho dijelila blogove ako bi što prigovorio? Noup, imah srece ha :|
2017 11 09
1 2 ... 4 5 6 7