Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Đe mi je tema?!?!?!

Hvala ti , ljube, što me tako vidiš ,ali ja, na žalost, nemam za to vremena. Dva tjedna radim u inozemstvu, pa sam četiri ovdje, a u ta četiri moram ugurati masu toga...spavam u hodu ,:(
2017 11 05
Ja mislim da bi bio najbolje da to ti preuzmeš, Brdosuza.
2017 11 05
Naravno, ako nam tu varijantu uopće odobre.
2017 11 05
Dobro, kako to da srpska i slovenska varijanta nemaju botova ?
2017 11 05
Ne kazem da moramo znati identitet te osobe :-D, samo kazem tko bi meni bio izbor i koga smatram dovoljno objektivnim, realnim i nepristranim.
2017 11 05
> gitadevi: > Dobro, kako to da srpska i slovenska varijanta nemaju botova ? Niti jedna inačica osi nas nema problema. Litvanska stranica ima čak i stari dizajn ( ??? ), wtf? Dora :* No brisanje tih tema je stavljanje flastera na slomljenu bedrenu kost. Ajde, radi se na nečemu jer je ipak promijenjen taj postupak registracije...No s druge strane, već su jednom napali botovi, pa je riješeno...
2017 11 05
A ne znam odite pa vidite, ja upala i imaju samo reklamuse.. (ode offtopic-kako je tamo dozvoljena preprodaja,slike s neta i reklamiranje??? Jesu oni to uznapredovali ili smo mi? Tamo isto svima ide..i sve moze, pravila jako velik br.korisnica krsi, da postoje sankcije nebi forum bio pun "rasprodaja, akcija, povoljno itd"zar ne? A ne vidim ovako na brzinu koliko sam procitala rasprave jer eto sve mogu svi valjda.Bas me zanima. I eto bez obzira na sve to oni nemaju botove :/ ) Isto sam pomislila ali da..mi to nebi trebali znati uopce kao sto nebi trebali znati ni tko je admin.
2017 11 05
Meni pada na pamet gospoda Sonja Spoljaric,mislim da je ona cesto tu...
2017 11 05
Pa ni ne znamo tko je admin.Admin je admin.
2017 11 05
Gitadevi, to i mislim..tako ni tu osobu nebi trebali da nebi bilo "aaj obrisi to i to" :')
2017 11 05
Ako bi bila zadužena samo za brisanje botova, kako bi moglo biti 'aj obriši to i to'?
2017 11 05
Dora, naravno dijelim misljenje vezano za korisnice. :) Gita hval, naravno ako bi bilo preko potrebno i nebi nasli nekog, zbog nas svih, napravila bi to. Ali mislim da nisam ni ja dovoljno cesto tu :) Sara znam da je stavljanje flastera, ali barem bi malo olaksalo adminki da se bavi drugim problemima. Mislim da trenutno ovdje ni 10 moderatora ne mogu nesto uciniti. Nakotilo se previše tehničkih problema, na koje smo svi zajedno sa adminkom fokusirani. Da imamo jos moderatora, na zalost ni oni ovim problemima nebi stali na rep, jer je za ovo ovlastena tehnicka podrska. A koliko vidim svaka stranica ima jedva jednog.
2017 11 05
A vi trazite nekoga samo sa brisanje tih botova... Ja shvatila da se trazi pomoc Adminu opcenito. ,:)
2017 11 06
Sarakedavra, ja sam bila uobičajeno sarkastična. Sjećate li se one hvale vrijedne inicijative kad je naša Dejzica brisala zabranjene teme, a jato zlih kokoši je napalo Adminku da šta, da kako, da šta će njima 'jedna od njihj' (Dejzica je fina i pristojna cura i samim tim nikada nije bila jedna od njih) brisati teme, da tko je nju ovlastio, da će i nju i Adminku prijaviti vlasnicima stranice?...ma, zbljuv i hrak, da rezimiram.
2017 11 06
> gitadevi: > Sarakedavra, ja sam bila uobičajeno sarkastična. > Sjećate li se one hvale vrijedne inicijative kad je naša Dejzica brisala zabranjene teme, a jato zlih kokoši je napalo Adminku da šta, da kako, da šta će njima 'jedna od njihj' (Dejzica je fina i pristojna cura i samim tim nikada nije bila jedna od njih) brisati teme, da tko je nju ovlastio, da će i nju i Adminku prijaviti vlasnicima stranice?...ma, zbljuv i hrak, da rezimiram. Sjecam se ja, vrlo dobro.. Uostalom zato i kazem da nick nitko ne treba znati. A naravno i sama korisnica bi bila ogranicena sa funkcijom..pa ako bi prekrsila pravila, adminka je tu da sankcionira.
2017 11 06
1 2 3 4 5 6 7