Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Đe mi je tema?!?!?!

dora, jebote, nemaju one vremena ić do postaje i dat izjavu! ili se povlačit po sudovima ,:( Lakše je natipkat malo po forumu, prokukat i nadat se da će ti netko drugi riješiti kaj već imaš.
2017 11 04
> SaraKedavra: > dora, jebote, nemaju one vremena ić do postaje i dat izjavu! ili se povlačit po sudovima ,:( Lakše je natipkat malo po forumu, prokukat i nadat se da će ti netko drugi riješiti kaj već imaš. Sto sam duze ovdje, sve manje empatije imam za prevarene. Prevara me uvijek iznova razocara, ali sada sam vise razocarana akcijom i reakcijom prevarenih. Svatko odgovara za sebe. Ako neces nista poduzeti i izboriti se za sebe, ne kukaj, ne dizi hajku, ne prijeti se, a boze sacuvaj da se ukljucis u raspravu o povratku neke prevarantice koja je i tebe jednom vec opeljusila. Onak, shut the fuck up. To je moje misljenje. I ne vidim ikakvu povezanost Admina sa konkretno tim problemom na ovoj stranici.
2017 11 04
Moji postovi se odnose na prevarantice tipa Ana Mate i ostale ekstreme, da ne dodje do nesporazuma.
2017 11 04
> Admin2nd: > Doslovno sam mu plakala da ne mogu to više brisati, a on je rekao we'll figure it out eventually, tak da ne znam kako da ga dodatno stisnem prema vašem prijedlogu jer je to nemoguće. Moćnim društvenim mrežama i nije u interesu riješiti se botova, jer im oni povećavaju korisničku bazu. Rekli bi da su botovi samo dosadni, jer od njih nema koristi. Konkretno na krpicama ne kupuju usluge, nemaju s nikim suradnju, ali oni su ipak broj. Facebook se više godina 'bori' s botovima, ali su još uvijek prisutni,Twitteru je vrijednost vezana za broj korisnika što je čini brojčano jakom, a koliko mi je poznato baš se i ne trude previše eliminirati botove, iako su pod pritiskom korisnika morali smanjiti, ali ih nisu iskorijenili, jer su i oni na neki način korisnici koji povećavaju broj. I na Twitteru ništa ne kupuju, ubacuju se kao sljedbenici. Iako kažu da ima i dobrih botova, onih koji objavljuju vrlo korisne informacije, lajkali su i pomogli poznatim facama u svijetu u nekim kampanjama, nije da su baš svi zloćesti. :D Tako da, čisto sumnjam da će na krpicama zauvijek nestati, smanjiti se hoće, ali ne drastično, bez obzira koliko vi i svi mi 'stiskali' tehničara i ine. Očito kročimo prema budućnosti, kada će nam botovi/roboti (na jedan klik) odlučivati puno toga, a mi ćemo biti tek mali promatrači.
2017 11 05
> sonja90: > > katarinamartina: > > @hulalula, u ovom slučaju ne vidim gdje su povrijeđene ustavne odredbe sadržane u Kaznenom zakonu, članak 127.? > > Koliko sam uspjela na bivšoj temi pročitati komentare, adminica je brisanjem teme zaustavila napad sonja90 usmjeren na Brdosuza. > > Tko zna u kojem bi smjeru tema otišla. > Adminka je konstantno pratila razvoj situacije na toj temi- od prvog slova jer sam joj linkala odmah tako da jako dobro zna sto je pisano ;) > Ako sam necim uvrijedila BrdoSuza moze mi reci sama, sigurna sam. Mislim da je kroz 2 poruke izmedu mene i sonje rjeseno nesto sto je uopce bezveze samo po sebi. I sve 5. Nego me samo zanima razlog zbog kojeg si tocno linkala tu temu adminki u inbox?
2017 11 05
> Brdosuza: > > sonja90: > > > katarinamartina: > > > @hulalula, u ovom slučaju ne vidim gdje su povrijeđene ustavne odredbe sadržane u Kaznenom zakonu, članak 127.? > > > Koliko sam uspjela na bivšoj temi pročitati komentare, adminica je brisanjem teme zaustavila napad sonja90 usmjeren na Brdosuza. > > > Tko zna u kojem bi smjeru tema otišla. > > Adminka je konstantno pratila razvoj situacije na toj temi- od prvog slova jer sam joj linkala odmah tako da jako dobro zna sto je pisano ;) > > Ako sam necim uvrijedila BrdoSuza moze mi reci sama, sigurna sam. > Mislim da je kroz 2 poruke izmedu mene i sonje rjeseno nesto sto je uopce bezveze samo po sebi. > I sve 5. > Nego me samo zanima razlog zbog kojeg si tocno linkala tu temu adminki u inbox? Sjecas se da sam linkala svoju temu? Nisi jedina kojoj botovi smetaju :/
2017 11 05
Ok..hvala na odgovoru..volim da svi vide. Nema se tu sto kriti.. Posebno ne treba spominjati teme koje su davna proslost i prenapuhavati nesto da ispadne kao neki fajt..kojeg nije bilo..i da je adminka razmirivala..kad nije. Sonja je ocito krivo shvatila moj post..a zeljela se ukljuciti u akciju za bolju stranicu...nakon sto sam jednom porukom razjanila o cemu sam pisala..sve je bilo ok. A ja sam nakon par dana izbrisala temu zbog adminke..jer je u njoj pisala kako ne zeli peticiju..sram ju itd.. A tako smo i nju dobili. Sada molim vas ne spominjite to vise..jer nije niceg ni bilo. Eto sad mi zao sto sam ju izbrisala.
2017 11 05
Evo jedan konstruktivan prijedlog za adminku. Neka zamoli ovlastene da omoguce jednoj korisnici brisanje tema, ali iskljucivo i samo onih sa botovima, ako je to ikako moguce na taj nacin...po mogucnosti i brisanje takvih profila. Ako je to moguce tako izvesti. I to onoj..koja zna da je cesto tu i nije joj problem to napraviti.
2017 11 05
nekako mi tužno što se stvrno ništa ne mijenja ovdje.....nema me mjesecima a kad bacim povremeno oko na forum - i dalje isti problemi....pa nije vrag da se ništa ne može napraviti :/ šteta, stranica je mogla biti stvarno dobra....a prevara ima posvuda....tako da je teško nešto više napraviti s tim....ja sam se uglavnom prebacila na Njuškalo, i tamo isto stvarno svakavih luđaka ima hahahhaha valjda je to onda do mene a ne do stranica na kojima sam ;) eto baš mi se prošli tjedan javio jedan ljubazan čiko iz Colorada, da bi preko svoje švicarske firme za transport kupio moj namještaj za svoj stan u Austriji...ako mogu samo riješiti neku papirologiju u Nigeriji prvo za 200 eura :') :') :') pa nek neko kaže da svijet nije globalno selo :')
2017 11 05
:') :') :')
2017 11 05
Bemu miša, je l se to opet ne učitavaju fotke :o :@ ?!
2017 11 05
Dobra ideja. Mozda bi neka koja uredjuje CL htjela, dok se ne sredi,ako se sredi uopce. Mojbutik. si i .rs nemaju botova koliko vidim :/ Sad se jedva logirala.. Stalno je nesto :s
2017 11 05
Kandidiram SaruKedavru, Gitadevi ili Hanami.
2017 11 05
One su mi nekako “glas razuma”.
2017 11 05
> doraos: > One su mi nekako “glas razuma”. Za ovu funkciju je iskljucivo bitna osoba koja ce biti tu svaki dan, vise puta u danu..i ako nije u mogucnosti..javiti adminki i obrnuto, tako da mogu uskladeno raditi. Nije ni bitno, niti moramo znati tko je to. Ovo bi znatno olaksalo korisnicama i adminu..barem da pomognemo sebi nekako, ako ne mozemo mi rjesiti problem u korjenu..
2017 11 05
1 2 3 4 5 6 7