Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Krojačica za svečane haljine ZG

Pozdrav svima, u potrazi sam za kvalitetnom krojačicom za svečane haljine u Zagrebu. Ljubazno molim sve koje imaju kakvu preporuku da mi jave. Hvala <3
2017 11 21
krojački salon Jelena, Kvatrić, Nova tržnica, pokretnim stepenicama na 1. kat, lijevo. Preko puta DM-a Žena savršeno šiva haljine... nije jeftina ali niti pretjerano skupa... Već sam ju preporučivala ovdje, meni je super, samo je kod nje uvijek velika gužva i mora se čekati...
2017 11 21
Lijepo pozdravljam :) Da li u obzir dolaze i mjesta izvan Zagreba ili isključivo Zagreb? Kod mene postoji fenomenalna mlada ženica, radila je kod Dojčinovićke, udala se i doma otvorila krojački salon. Nisam nikad kod nje šivala ali znam osobe koje jesu, sve je fenomenalno i bez problema ju mogu preporučiti. Također ima veliku gužvu, puno posla al vjerujem da se isplati čekati. Lp.
2017 11 21
> KontesaNeraZG: > krojački salon Jelena, Kvatrić, Nova tržnica, pokretnim stepenicama na 1. kat, lijevo. Preko puta DM-a > Žena savršeno šiva haljine... nije jeftina ali niti pretjerano skupa... > Već sam ju preporučivala ovdje, meni je super, samo je kod nje uvijek velika gužva i mora se čekati... Hvala <3
2017 11 22
> Winxica: > Lijepo pozdravljam :) > Da li u obzir dolaze i mjesta izvan Zagreba ili isključivo Zagreb? > Kod mene postoji fenomenalna mlada ženica, radila je kod Dojčinovićke, udala se i doma otvorila krojački salon. > Nisam nikad kod nje šivala ali znam osobe koje jesu, sve je fenomenalno i bez problema ju mogu preporučiti. > Također ima veliku gužvu, puno posla al vjerujem da se isplati čekati. > Lp. Hvala, sve uzimam u obzir, slobodno posaljite kontakt :)
2017 11 22