Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Izvanredno studiranje- 1 milion pitanja imam hahahh ???

Dobra većer svima :) Prijateljica mi je odlućila da bih upisala faks(izvanredni)ali nz proceduru i kako to se ide?Ona ima 30 god.pa sada nz da li to mijenja nešto? Bila bi jako zahvalna kada biste joj dali bilo kakvi komentar vezano za temu(upisi,dokumentacija za dr.maturu,upisi...)??? I sretan Bozić i Nova :*
2017 12 30
Č.
2017 12 30
faks mozes upisat i ako imas 80 godina :) neki dan je pisalo u novinama da ce se i izvanredni studenti moci prijaviti za rad preko student servisa, pa su se redovni studenti bunili da im kao ovi oduzimaju posao procedura za upis na faks je da odes na zeljeni faks i pitas sve sto te zanima, trebali bi ti sve objasniti od cijene faksa, nacina placanja do toga jel dobijes i knjige u sklopu cijene ili ne,kakva su tvoja prava i obaveze i koliko se to razlikuje od redovnih studenata
2017 12 30
Bravo! Tako treba..stalno treba raditi na sebi :) Lijepo neka se informira na stranicama željenoga fakulteta što se tiče upisnih rokova i dokumentacije koju je potrebno dostaviti uz prijavu..ili se može odšetati do referade i doznati sve na licu mjesta? Neka je godine ne obeshrabre..nije to ništa strašno. Iznenadila se bude, ima i starijih. Evo, ja imam 37, na doktorskom sam studiju i sa mnom studira lik od 65 godina..ima samo dva doktorata. Želi treći! x-) Promjena okoline, upoznavanje novih zanimljivih ljudi, sklapanje novih prijateljstava, druženja, naučiti će nešto novo?...ma super joj bude! Malo će trebati zagrijati stolac i u početku joj bude teško jer je ziher izišla iz štosa..ali, ako stvarno ima veliku želju i volju, može ona to! ..i budi joj podrška :") ..možda se i ti zaželiš pozitivne promjene u životu?..pa krenete zajedno? ;)
2017 12 30
Hvala na savjetima svima :) <3
2018 01 03
> Mirika1: > Bravo! Tako treba..stalno treba raditi na sebi :) > Lijepo neka se informira na stranicama željenoga fakulteta što se tiče upisnih rokova i dokumentacije koju je potrebno dostaviti uz prijavu..ili se može odšetati do referade i doznati sve na licu mjesta? > Neka je godine ne obeshrabre..nije to ništa strašno. Iznenadila se bude, ima i starijih. Evo, ja imam 37, na doktorskom sam studiju i sa mnom studira lik od 65 godina..ima samo dva doktorata. Želi treći! x-) > Promjena okoline, upoznavanje novih zanimljivih ljudi, sklapanje novih prijateljstava, druženja, naučiti će nešto novo?...ma super joj bude! Malo će trebati zagrijati stolac i u početku joj bude teško jer je ziher izišla iz štosa..ali, ako stvarno ima veliku želju i volju, može ona to! ..i budi joj podrška :") ..možda se i ti zaželiš pozitivne promjene u životu?..pa krenete zajedno? ;) Ma ja svakako planiram ove godine upisati faks(nadam se da cu uspijeti :') ),ali me ugodno iznenadila njezina želja i naravno da ću je podrzati,hvala na komm :* <3 i sretna Nova :))
2018 01 03