Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Koji ginekolog u Zg preko hzzo-a

Pozdrav curke, Molim pomoc....moram se prijaviti odnosno otvoriti karton kod ginekologa. Zna li itko koji ginic je dobar ozbiljan i odgovoran jer mi ne treba samo radi uputnica i bolovanja. Iz zageba sam zapadni dio. Hvaala vam
2018 01 02
Mislim da je lakse dobiti na lotu nego naci dobrog ginekologa .Svi koji su dobri su ili u mirovini ili privatni...moja je koma al nazalost nitko mi ne moze dati savjet kuda da se prebacim jer su puni ko sipak kostica.A privat je ok dok nemas problema , a kad to krene krenu i ogromni troskovi...
2018 01 02
Mario Ćurić, Mirogojska. Izvrstan!! Ja sam zadovoljna i prijateljici pratio 4 trudnoće. Ali, nije na tvom dijelu grada...
2018 01 03
Antica, u gradu Zagrebu pacijente trenutno primaju samo dva ginekologa (prije tjedan dana sam zvala HZZo i upitala ih). Jedan je na Srednjacima, a drugi na Malešnici... doslovno samo 2. Znači, bez para nema ni biranja.
2018 01 03
Dr. Mario Ćurić prima ako nisi već prijavljena kod nijednog ginekologa, jer je velika gužva i jedini problem koji ćeš vjerojatno imati je da upravo zbog toga tel. linije budu zakrčene pa nećeš odmah dobiti vezu. Sestra je divna, baš divna osoba i s njom se lako dogovoriti. 01/4501 438. Dr. na prvu djeluje ozbiljan, ali lako se s njim uđe u neformalni razgovor i skroz je opušten. Brz je, efikasan i etičan. Eto, moja preporuka od srca.
2018 01 09
Ja sam isto kod Dr.Ćurića. Bila jednom, pa ne mogu bas odmah rec da je the best, al na prvu stvarno normalan čovjek. Takoder, sestra preljubazna, ma savrsena! Jedino sto potvrdujem da prima samo one pacijente kojima je prvi ginic :/
2018 01 12