Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Labradori i retriveri

Baltazar ima 70 kg,a prilično je mršav :)
2018 01 09
> gitadevi: > Jooooj, kažu da veličina nije bitna, ali - ja sam slaba na te medvjedaste, koje možeš zagrliti bez straha da ćeš ih ugušiti ,:) Jao i ja isto, volim sve psiće, ali posebno velike pasmine i te oooogromne šapice i njuškice :") Baltazar je 70kg čiste slatkoće i ljubavi :D
2018 01 09
Ja imam mjesanca labradora rezriveta. Malo je rec da je divan😍 Vec smo imali jednog i apsolutno se zaljubili u tu vrstu psa. Uzasno su pametni, od naredba koje brzo pamte, do muljanja oko hrane. Uzasno vole papat i mogu stvarno svasta pojest. Sto se tice dlake, pesek prije je imao dugu dlako i jakoo se linjao, a novi pesek ima kratku dlaku i za sad je okej jer je stene jos uvijek pa nismo imali nikakvih problema oko dlake. Usi i sapice su mi preslatke na njima i apsolutno ih obozavam. Tko god dode kod nas, zavoli ih. Jako su druzeljubivi i zaigrani. Obozavaju trcat i vole opustenost. Vole druge pse i vole se igrati s njima. Uzasno vole lokve vode i zabavno ih je i samo gledati kako se igraju s njima😂 Eto ako te jos nesto zanima u vezi njih, slobodno se javi. U jedno mozes bit sigurna - bit ce ti jako zahvalan i jako ce te voljet!😊
2018 01 09
Hvala svima na savjetima, definitivno se učvrstila moja odluka :) Ja sam isto sklona većim pasminama, a kod labradora me najviše osvojila ta velikodušnost i taj njihov specifičan blago teleći pogled, jasno mi je zašto nekada nemreš odoljeti da mu nedaš hranu. :D Baltazar izgleda ko jedan mali medo, presladak je :)
2018 01 10
:")
2018 01 10
Aaaawwww! Preslatka je <3 Što se cijepljenja tiče, to je individualno - kao i kod ljudi - i moguće su neke blage reakcije. Ja nisam primijetila ništa, ponašala se posve uobičajeno.
2018 01 31
1 2