Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijene za zamjene

Je li vam se ikada dogodilo da za nešto snizite cijenu i javite se nekome za zamjenu i onda se desi da želi baš to ali je velika razlika u cijeni pa hoće nadoplatu [:frustriran] Dođe mi da za sve dignem cijenu ili odustanem od zamjena zauvijek [:hihot]
2013 05 03
da, dogodilo mi se to... a sta ces. U mom slucaju je stvar bila nova i vrijedila je duplo od njene polovne, ali sam morala nadoplatiti...
2013 05 03
to su gluposti... jedino osobno kaj sam napravila sad neki dan dala novi prsluk i cura mi je rekla da uzmem dvije stvari,,,al nadoplata??? o bože
2013 05 03
Mene je jedna cura pitala za zamjenu, moj predmet i njezin vrijede isto (radi se o ebayu pa znam cijene), samo je ona stavila cijenu 50 kn vise i kao sad ja njoj trebam jos nadoplatit razliku...po meni je to bezobrazno, sto je najgore ona je pitala za zamjenu, ne ja [:boji]
2013 05 03
ma ja riknem za cijene općenito...itd...ljudi moji budimo realni HELLOO...i što tiče zamjena,jednostavno ne mogu i ne želim biti cicija jer nisam takva...i znam da svi želimo nešto zaradit,al ono ne pretjeruj te...onda odem u dućan i kupim NOVOOO ZA MANJE NOVACA... [:sramezljiv] [:smije] [:kesi]
2013 05 03
to je ćisti bezobrazluk.ako se mjenjaš onda se mjenjaš stvar za stvar bez obzira koliko košta
2013 05 03
Ma kakve nadoplate. Ili ćeš se mijenjati ili ćeš kupiti. I još ima obraza prva se javiti i tražiti zamjenu + pare. [:smije] Preloše.
2013 05 03
ja imam niske cijene! kad se na 30 kn doda 10-13 kn poštarina, 6 ili više kn provizija ispadne 50 kn! ja na to tako gledam! pošteno!? kad velim da ne mjenjam na tu cijenu jednostavno se više ne jave,a ako dignem cijenu za sve te namete nitko neče kupiti! i šta češ?! [:tuzan] [:ljut] nadoplatu nedam! [:jezik] ako se dogovorimo ok,ako ne ne!! do sad sam ok poslovala i nadam se da će tako i ostati!
2013 05 03
Evo da posvjedocim, lanna5 i ja smo obavile zamjenu, i super je prsluk, posto mi se svidio ponudila sam sama da uzme stvari u vrijednosti 200 kn, a prsluk je 150, ali bez nadoplata... iako, kad sam tek dosla na stranicu i dogovarala zamjene, par cura mi je reklo da je najbolje da bude ista cifra kao da bude fer, ali najbitnije je da smo zadovoljne sa zamjenom :)
2013 05 03
meni je glupost dizati cijenu za zamjene i ne razumijem ovo stvar za stvar, što sa artiklima koji vrijede 30 kn više???
2013 05 03
Ma to su gluposti,ja sam za potpuno nove stvari imale niske cijene,sad netko nabije cijenu na polovni artikl,i to bi trebalo značiti da kao vrijedi više,i još tražiti nadoplatu,ma daaaaaaaaaj [:frustriran]
2013 05 03
tako sam ja kad mi je rekla za nadoplatu od 50 kn rekla moze li onda zamjena za artikl (vrijednost 5 kn) uz njezinu nadoplatu (95 kn) [:smije] [:smije] nije nista odg. [:hihot]
2013 05 03
@eanalytic [:hihot]
2013 05 03
ovdje su Neki samo sa namjerom da nesto za [:smije] rade..baci Boze ciglu i budi precizan
2013 05 03
meni je najbitnije da je zamjena poštena, ne gledajući napisane cijene, i do sada je sve bilo ok ako smo se dogovorile, hvala svim curama... [:smijesi] [:poljubac]
2013 05 03
1 2