Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

udobne cipele na petu

Pozdrav zene! Ima li koja od vas preporuku gdje u Zagrebu kupiti cipele/sandale/čizme na petu, a da su dovoljno udobne za stajat u njima cijelu noc? Imam nekoliko pari iz Hogl-a, ali tamo su modeli uglavnom za posao i starije zene, rijetko kad nadem nešto za izlaske :D Bilo bi pozeljno da su cipele do 200eur, a čizme do 300eur. :")
2018 01 23
Meni su super cipele (svih vrsta) u CCC ducanima :) uz njih mozete kupiti u jastucice za udobnost koji fakat nisu skupi, ulosci i sl. Ja sam nedavno kupila stikle, crne obicne salonke i ja u njima mogu cijeli izlazak izdrzat. Znaci od 8 pa do cca 4-5 ujutro
2018 01 24
Ja sam u Aldu kupila jedne super udobne sandale na petu, a u Shoeboxu sam kupila jedne salonke s kojima sam isto jako zadovoljna. :)
2018 02 03
Sjetila sam se kasnije da imam jedne jeftinije gleznjače od umjetne koze (oko 400kn) od Tamarisa, cca 9cm peta. Udobne od prvog dana, imaju super nagib i mekane su iznutra. Nisam ni ulozak stavila ni zapetak :D
2018 02 03