Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lud zbunjen nenormalan

Baš me krenulo u zadnje vrime. Evo molim lijepo nek mi netko pomogne odnosno nek me prosvijetli ako zna. Uplatim curi jučer ujutro putem mZabe iznos. Transakcija uredno provedena ,, želim joj poslati poruku o provedenom nalogu ali ona sad , dakle gotovo od 36 h od uplate tvrdi da njoj ništa nije leglo na račun i da njoj ta potvrda ne znači ništa jer nalog kao može biti kreiran a ne i izvršen. Imala je loše iskustva s tim. Inače ima 20 poz.i 2 neg. Evo dajte recite da li može biti do moje banke , njene banke ili cura jednostavno laže! Zvala sam banku i oni su isto potvrdili valjanost transakcije. Molim Vaše mišljenje Hvala :)
2018 02 01
Curka serka :)
2018 02 01
Pa nek prilozi dokaz ispisa racuna da joj nisi sjeli tvoji novci x-)
2018 02 01
> Tinna18: > Curka serka :) Ja isto mislim :)
2018 02 01
Na samom nalogu piše kada je izvršen, ovisno kada se uplaćuje. Ta tvrdnja prolazi samo ako je uplaćeno recimo u petak poslije 17 sati iz druge banke, pa lova sjeda tek u ponedjeljak
2018 02 01
> harpo31: > Na samom nalogu piše kada je izvršen, ovisno kada se uplaćuje. Ta tvrdnja prolazi samo ako je uplaćeno recimo u petak poslije 17 sati iz druge banke, pa lova sjeda tek u ponedjeljak Upravo to Harpo31. Na nalogu odnosno potvrdi sve pise. I mislim da je nemoguca misija nesto lazirati sve da hoces. Ona sumlja* 😂 u nalog jer su je neki vec prevarili a taj nacin. I zeli da joj posaljem nekakav screen o uplati a ne na mail jer je ona prezaposlena i nije stalno doma...ma sto to znacilo. Inace cura je nesuvisla i pola je ne razumim ali joj jos nista nije sijelo i sumlja u moju potvrdu 😂
2018 02 01
> HELGICA: > > Tinna18: > > Curka serka :) > Ja isto mislim :) I ja takodjer.. :)
2018 02 01
Ljudi su baš čudni ovih dana. Ljudi uplaćuju, pare ne prolaze, a prolaze. Ja pokušavam kupiti nešto već 10 dana, žena malo malo nestane s krpica i nema je nekoliko dana. Druga odgovori da može sve, ali ne pošalje podatke za uplatu. Treća ne odgovara uopće, četvrtoj ponudom zamjenu, jer ona ima moju stvar u omiljenima i ja njezinu, ona bi da ja njoj slikam ako imam nešto još u zamjenu za ponuditi. Mislim, stvarno se ovo pretvara u cirkus. Nit bi ljudi kupilo, a bome ni prodali, valjda to sve traži previše angažmana. Unatoč lijepim suradnja, ovdje se stvarno svega nagledaš.
2018 02 01
ako ,,sumlja da je sijelo" dobre su sanse da je prevarantica.
2018 02 01
a kakve su joj te dvije negativne? je li radila istu stvar ili?
2018 02 01
Poslala mi je potvrdu da je paket poslan, iako nije još ništa sijelo*..a k vrapcu valjda sijedne do subote. Negativne su joj od iste osobe jer je kao poslala neku bzvznu jaknu s jakim miomirisom :/
2018 02 01
Nek dokaže da joj nije sijelo, što ona ne uslika transakcije unazad par dana 8-)
2018 02 01
Nazalost,laze 😕
2018 02 01
Ne moze se poslati potvrda, ali se nalog moze stornirati. Mozda je na to mislila. Ja imam zaba internet bankarstvo i svaki put kad mi pise status provedeno u donjem desnom uglu imam opciju storniraj. U svakom slucaju moze u svojoj banci traziti izlist svih uplata na svoj racun. Ili na net bankarstvu. Pa da se vidi di su novci isli. Ja mislim na njen racun, al ipak :')
2018 02 01
> nefertiti111: > Ne moze se poslati potvrda, ali se nalog moze stornirati. Mozda je na to mislila. Ja imam zaba internet bankarstvo i svaki put kad mi pise status provedeno u donjem desnom uglu imam opciju storniraj. U svakom slucaju moze u svojoj banci traziti izlist svih uplata na svoj racun. Ili na net bankarstvu. Pa da se vidi di su novci isli. Ja mislim na njen racun, al ipak :') Može se poslati potvrda, uvijek je šaljem na mail. I na mZabi ne postoji mogućnost storniranja. Bilo kako bilo, novac joj je odavno na računu, paket je poslan prema meni a ona onako sumljičava :) ne vjerujem da bi poslala išta bez da je vidjela uplatu. Što izvodi sa ovim da nijelo još sijelo, iskreno nemam pojma :)
2018 02 02