Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za nono

Cure help! Nono, djed za par dana ce slaviti 80. rodendan. Htijela bi mu uzeti nesto posebno ali korisno. Inace svake godine uzimam mu stvari za higenu ili nesto od odjece jer znam da to mu treba. Ali ove godine mislila sam poklonit mu nesto posebno. Posto on koristi uvijek ista casa onda mislila sam mu na ta casa napisat ime. Ili sta drugu bi bilo lijepo ali posebno? Vidijela sam i rucnici s imenom ali ne svidaju mi se, i niti nebi nesto s fotografijama. Molim vas predlozite. Hvala vam unaprijed.
2018 02 25
kupi mu jednu veliku bukaletu s natpisom - živija 100 godina -.......
2018 02 25
Meni je jedan djedica u ljeto bio simpa...sece peseka a na majici mu pise -frajeri od 80+ su najbolji.🤣....to mi je tako bilo simpa ali cisto sumnjam da bi moj pokojni djedica to nosio .Sve ovisi kakav je -moderan ili tradicionalan.
2018 02 26
> Natalija77: > Meni je jedan djedica u ljeto bio simpa...sece peseka a na majici mu pise -frajeri od 80+ su najbolji.🤣....to mi je tako bilo simpa ali cisto sumnjam da bi moj pokojni djedica to nosio .Sve ovisi kakav je -moderan ili tradicionalan. 😂
2018 02 26
> RobertaF: > Cure help! > Nono, djed za par dana ce slaviti 80. rodendan. Htijela bi mu uzeti nesto posebno ali korisno. Inace svake godine uzimam mu stvari za higenu ili nesto od odjece jer znam da to mu treba. Ali ove godine mislila sam poklonit mu nesto posebno. Posto on koristi uvijek ista casa onda mislila sam mu na ta casa napisat ime. Ili sta drugu bi bilo lijepo ali posebno? Vidijela sam i rucnici s imenom ali ne svidaju mi se, i niti nebi nesto s fotografijama. > Molim vas predlozite. > Hvala vam unaprijed. Ovo sa casom mi je super ideja..Meni su tako djeca kupili salicu za kavu s natpisom sretan rodjendan,imam je vec 5 godina i iz nje mi je najbolja kava..😊 Kcerka mi je za jedan rodjendan kupila malu registarsku tablicu s tekstom-najbolja mama na svijetu,stavila je u auto na komandnu plocu tako da je vidim cim sjednem u auto..Takvi su mi pokloni neprocjenjive vrijednosti..😍
2018 02 26