Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo Luna - iskustva

Update nakon tjedan dana korištenja :D Preko tjedna sam ga koristila samo navečer jer ujutro ne stignem radi posla, a vikendom ujutro i navečer. Promjene do sad: - koža je cijelo vrijeme meka i nježna na dodir - kroz 2 dana sanira prišteve (treba ih istisnut i onda preko njih proć s Lunom). Inače su mi ostajali ožiljci minimalno tjedan dana, a s Lunom nakon 2 dana, tj. 2 korišenja nema više ni traga prištevima. - Nemam ni jednu vidljivu crtu iliti boru na licu. Ni inače nemam još bore jer imam 27, ali znam imati vidljive crtice na čelu i bore smijalice. Upravo gledam u ogledalo i nemam ni jedne jedine! Sve je zategnuto. Imam samo crte u pregibu ispod oka, ali njih i bebe imaju. Ne mogu sa sigurnošću reći da je do Lune jer možda je i do novog gela za lice kojeg koristim s njom (Afrodita Young & pure 3 in 1), ali za sad sam zadovoljna rezultatima :)
2018 03 17
https://www.aliexpress.com/item/4000358819493.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.58c92219K9a8SE&algo_pvid=ee223fba-56da-4a76-92be-08bd01da796a&algo_expid=ee223fba-56da-4a76-92be-08bd01da796a-34&btsid=a38c1f60-87c8-4231-b261-33f0282d5f44&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53 Dođem, pa gledam. Čini mi se da je jedna takva stvarčica debeeeeelo precijenjena, ok ideja i sve to, ali tehnički gledano, ja bi se možda odlučila za ovu varijantu pa ako mi se pokaže baš tako ultra mega turbo neophodan, eventualno kupit oriđiđi. Ustvari bi baš voljela imat u ruci oba pa usporedit. Ako nađete negdje takav link, samo dajte (y)
2020 01 12
Ne bih se složila. Više razloga doduše: prvo- cure koje su probale ali i original kažu da je original mekši i nježniji. Drugo- nije foreo ulagao u razvoj i tehnologiju i testiranje svega da bi mi na kraju dobile tu nešto šta malo kao vibrira, a mišljenja sam da ovo s alija jest zaista to.( moguće da sam u krivu, naravno, ali takvog sam mišljenja) Treće i najvažnije: kakve testove je prošao taj iz kine? Kakve certifikate ima da je taj silikon i sve u/ na njemu sigurno, sterilno, da ne otpušta kemikalije i slično? Kad se kupuje brend, taj brend i garantira da je sve istestirano i da je sigurno za korištenje. Fejk s alija mi dođe ko šminka- pitaj boga kaj je unutra. Ovo je starija tema i vidim da nema odgovora na play plus( ona kojoj se baterija mijenja), pa da se ubacim: kupila sam pred cca god dana, do sada nisam još niti jednom mijenjala bateriju, a koristim je svaki dan religiozno. Odlična, ooodlična stvarčica i preporučujem svima :)
2020 01 12
Možel pomoć? Dakle Mini najbolji? On je 700 i nesto? I pomaze i (prvim) borama? I pomaze li miteserima? Odnosi li se na njega popust u dm-u sto daju jednom mjesecno od 15% za potrosenih 200 ili vise kuna? Koji gel za ciscenje kupujete?
2020 01 12
Uvijek ću preporučiti Tretinoin svim mojim prijateljima - euhealth24.com/hr/drug/tretinoin-cream
2021 02 14
1 2 3