Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Steznik nakon poroda

Koji ste steznik koristile ili namjeravate koristiti? Vidim da ina puno vrsta pa neznam ni sama koji da uzmem :)
2018 03 08
Sve ovisi kako cete roditi..ako rodite vaginalno i ako vas dolje budu sivali gacice vam ne budu odgovarale jer ce vas stezati po savovima.Kupila sam te gacice i onda slala muza po onaj obicni na cicak jer mi nisu odgovarale bas zbog tog razloga.I da, jos savjet , stavite ga cim budete mogli , koza se najbrze vraca u normalu ako ne prode puno vremena.. sretno 😇
2018 03 08
Hvalaa :)
2018 03 08
Odlične steznike imate u intimissimi prodavaonicama. 200kn koštaju kao body al bez grudnjaka gore ima naramenice da ne spada +nevidljive šavove. Imaju u crnoj i boja kože. Predivni su i super peru se ljepo u mašni nema problema. :)
2018 03 17
Ukoliko netko treba steznik potržite na mojoj stranici! :)
2018 03 18
ja sam rodila prirodno nisu me uopce sivali,nakon tjedan dana odlucila sam stavit steznik,taman mi je i trbuh splasnuo malo,i zadovoljna sam jer imam osjecaj kao da mi sve organe drzi na mjestu. narucila na Budicool stranici za 79kn.
2019 02 19