Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

-Stihovi koji se rimuju-

A ne da mu je kuću davno napravio tata, bogami je skupa ta rata.
2019 02 10
I tako Rate caca placa Pa I rakije pije Sad on to smije Jedna po jedna Cokacic je mali Daj burazeru flasu raspali. Maksuzije nestade u cas posla Ode caca nunajuci se kuci Kaze zena ce ga istuci. Svekriva ceka muza svoga Smisljajuci sta ce mu reci Dok se ona smislja tako Uleti dida u kucu polako, Tiho na prstima se prema krevetu sunja Gravitacija ga muci malo Leze on dok mu ona broji "Pusti zeno neznas kakve ja muke vodim Dok sve rate neizbrojim"😀
2019 02 10
I tako ćaća ode da spava, a gdje je stao, sin mu nastavlja. Nikad on nije čuo za petlju, petljom se nazdravlja na svakom veselju! Ali ovo veselje nije, zašto da krije! Život ga muči,ne može da shvati, zašto ga žena toliko pati. Petlju uzima i sve u nju gledi, kosa od brige počela da sjedi! Žena bi htjela,o bruke teške! da se sele,makar i pješke! Hoće da žive u stanu sami, al kako će da iziđe pred oči mami. Pa cugne iz petlje rakije malo, da mu malo snage da samo.
2019 02 11
Zar ljudi da gledaju lošega sina, a njegova mama puna vrlina. A onda rate ko će da plaća, do sad je to radio ćaća? I sad ga svakakve brige muče, pa zašto nije umro još juče! I sada mu se više ne živi, i ko bi mogao da ga krivi! Duga i tužna je ova saga, kako se žena pretvori u vraga! Puno je bola kod ove pjesme, mogle bi poteći suze ko iz česme!
2019 02 11
Necemo vise tuzno Da nam ne postane ruzno🤔 Udala se mala Mara Nije dotad znala Da joj je muz pravi dasa Trokutice do pasa. Bijase to brak na prvu Ispade eto dobro Posreci se maloj Mari Muz joj zgodan a i dobar Radi punom parom Mala Mara samo od srece pjevusi I docekuje muza kuci
2019 02 11
Kad on kući dođe, sav umor Mari prođe.. Jelima finim ga hrani.. U ljubavi prolaze dani.. Polako je njezin veseljko postao slatki debeljko... Zbog kolača što pravi Mara sad treba i zubara ..
2019 02 12
Al' ne da se Mara smesti veći će džeper isplesti, kupit mu šešir pravi jer sve je manje dlaka na glavi...
2019 02 12
No lako je njoj ne upast u krizu kad svekrve nema blizu.
2019 02 12
Svekrva na vrata Pravac iz Banata Nosi sunke i kulenove seke Neda Mari da do rijeci dode Pocasti se snajka rece ona Ko iz groma. Pa stade kukati Noge je bole Masira se rakijom i stavlja obloge I Dok tako Mara cuti Muz nesto u cosku smuti.😀
2019 02 13
Sve zbog domaće šunke i kulena slušat će priču kako je bole koljena, ako treba i obloge će mijenjati i rakiju u plemenite svrhe dati.
2019 02 16
Zaboravih da je dobra Mara, ona bi to radila i bez dara...
2019 02 16
Samo svekrva non stop nabraja Nista njoj nevalja Jadna Mara sve joj cini Broji dane kad ce ova kuci A svekrva ni za cuti
2019 02 16
Sin to s mamom mora riješit, ako želi skladan brak. Jer ako Mara počet griješit, na oči će past mu mrak.
2019 02 17
Al pošto mi smišljamo ovu bajku ona treba imati sretan kraj: Sin je na kolodvor odveo majku i opet je zavladao ljubavni raj...
2019 02 17
Kao da je o mojoj svekrvi rijec Vidimo se rijetko no uvijek reagiram-pa zar vec?! Zena bi s nama zivila zauvijek Pitas ju, ne pitas mijesa se uvijek 😂 Nadam se da vase su barem malo bolje Jer znam da od goreg uvijek moze gore
2019 02 17
1 2 ... 83 84 85 86 87 88 89