Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

-Stihovi koji se rimuju-

Dan za danom leti, leti, procvali su suncokreti. Neki na moru rade za bakšu, ja kod kuće kopam baštu. Neki na plaži leže dok je plima, meni kod kuće ne radi ni klima. Love ribu, piju koktele dok ja sjedim kod kuće kao kekvo tele. :)
2019 07 10
Laura draga, zasigurno si više crna nego ja, bar samo ne sjediš beskorisno danima. Ja sjedim doma, ne mogu nikud od djeteta, dok dragi po šoping-centru lopove hvata... Svaki dan isto, nikako jesen doći, pa da i ja mogu radnu odjeću obući. Pa tako koju kunu u kuću donijeti i na Krpicama se bolje angažirati. :)
2019 07 13
Sve je kako treba: malo vrta, neba... malo kuća, beba... Noge u lavoru, kavica na stolu, skoro ko u Bolu (na Braču 8-) )
2019 07 14
Ta ljeto nije ni prošlo Još malo sunca i plaže I kupanja u plićaku To mi je najdraže... Svaka školjka tajnu krije Valovi se morski pjene More šumi a o njemu Zapjevale i sirene
2019 07 18
Susjeda kod kuće brine da mi cvijeće ne uvene...
2019 08 05
Godišnji se bliži kraju... da bar malo duže traju...
2019 08 19
na krpicama ne učitavaju se slike možda će sutra biti prilike svaka cura pun ormar ima ali nam svima prodaja klima zato kupovina kod mene cvate i lako gubim koordinate :-D molim zavirite u ormar moj da imam novaca bezbroj i kupim od maje, sanje i petre puno stvari i na metre :-)
2019 11 11
Svi imamo te iste probleme krpice zadaju nam teške dileme... Cure se u inboxu jave, danima dave, na kraju nestanu bez pozdrava a moja volja isparava... :)
2019 11 25
Stavih nove oglase da zaradim koju kunu. Božićnica mi je mala i stanje na računu. Pjevušim: "Daj mi moju lipu, daj mi moju kunu, daj mi mog slavuja, daj mi moju tunu"...
2019 12 15
Ha,ha,ha...što je smiješno opjevati naše stanje zbog torbica i sandala na računu sve je manje. </3
2020 09 30
Stihove slabo pišem više, dok napolju padaju kiše. Ni vi ne pišete nešto, ne smišljate stihove vješto. Što se to desilo s nama, u glavama zavladala tama?
2020 11 24
Sve dok citam stihove ove, na pamet mi padaju gluposti nove. Sve da stavim na pedeset posto, bilo bi lijepo i nikako prosto. Prodat cu sve, kazem vam ja, udite na profil i eto vam na. 50%na vise kom Pozz
2020 12 02
Prethodni 1 2 ... 87 88 89