Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć oko haljine

Pozdrav Zanima me savijet Dali je progodno na vijenčanje nositi dugačku crvenu haljinu ? Dali je to pre napadna boja Radi se o dugoj crvenoj haljini do poda čipkasta u gornjem dijelu dole ljepo pada nije prozirna ? Vidjela sam na krpicama predivnu takvu haljinu pa sas trebam mal9 savijet. Inače crne haljine su mi jako ljepe al za crnu svi kazu da nije za svatove
2018 04 01
Kazu to i za bijelu i crvenu boju-ja osobno s tim nemam problema-moja najbolja prijateljica je u mojim svatovima imala bijelu haljinu(jos je moja vjencanica bila do listova pa nije bila prevelika razlika)-meni to nije niti najmanje smetalo, cak smo na slikama ispale vrlo simpaticno...misljenja sam da svatko treba obuc ono u cem se ugodno osjeca, a zna se tko je glavna zvjezda te veceri tak da mislim da se nitko ne moze toliko nadevit da vas zamijeni za mladu💃
2018 04 01
Zasto ne bilo prikladno:D ? Dapace, ja cu u sestrinim svatovima imati crvenu haljinu do koljena, a njena ce vjencanica biti ljubicasta. Rekla nam je da nitko ne gleda jel bijela, crna, ljubicasta boja, nego da se svi lijepo zabavimo.
2018 04 01
Bravo :") !
2018 04 01
Hvalaa puno curee❤
2018 04 02
Ja sam kod prijateljice planirala nositi crvenu haljinu, pitala sam ju jel bi joj smetalo, rekla ne ni najmanje. I bila sam u svatovima gdje su djeveruše bile u crvenim haljinama, kao i još neke uzvanice i mladoj uopće njje smetalo. :)
2018 04 02
Zašto ne? Za bijelu sam čula svakakva mišljenja, ali za crvenu nikad.
2018 04 02
Niti ja nisam nikada čula da se da se crvena ne nosi na vjenčanje, za bijelu da, ali za crvenu nikada
2018 04 03
A vole reći da kuma ne bi trebala biti u haljini koja bojom i krojem odvlači pozornost od mlade. Ali mislim da rijetko tko više gleda na takve stvari, pogotovo mlade koje imaju prave vjenčanice. Meni ne bi smetalo ni da mi uzvanica dođe u vjenčanici, zna se čiji je dan, ne bih se ni najmanje zamarala. Neka nosi tko što voli. Dok god nema bridezille, kako Amerikanci kažu :D
2018 04 03
Hvalaaa vam puno. Baš sam bila u nedoumici oko toga. Hvala puno na odgovorima divne ste ❤
2018 04 03