Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pošta - what?

Ma ja preferiram tiskom, par puta su mi tete same ponudile kuvertu jer je artikal bio mali pa da ne plaćam 15 kn. U ovom slučaju je gospođa tražila slanje poštom pa nisam imala izbora. Sljedeći put kada neku sitnicu budem trebala slati poštom, zapakirat ću ju u nešto veću ambalažu da ne bude opet ovako :D Što se tiče paketa u pošti, upoznata sam sa činjenicom da ispadne jeftinije ako se šalje kao paket ali još nisam imala priliku slati nešto teže poštom, hvala Bogu većina mi traži slanje tiskom :D
2018 04 03
Jučer sam platila za 1 par naušnica (laganih kao pero) poštarinu 12,50 kn :o Znači ako naznačim nešto kao da je paket trebalo bi mi biti jeftinije?
2018 04 04
> Blikeblond: > Jučer sam platila za 1 par naušnica (laganih kao pero) poštarinu 12,50 kn :o > Znači ako naznačim nešto kao da je paket trebalo bi mi biti jeftinije? Ne, minimalan iznos za paket je 18kn (do 2kg) Dakle pošiljke iznad 250g se bolje isplati slati kao paket.
2018 04 04
> LaylaM: > Meni isto nisu htjeli uzeti ako nije u omotnici ili kutiji tako da me slanje kostalo vise od vrijednosti artikala preporuceno a slala sam tjedan prije i sve bilo ok. Ocito to neki sprovode pravila a neki ne... i zato cu sad uvijek paketno jos je jeftinije od te preporuke. Da,samo meni nisu htjeli poslati kao paket već samo preporučeno- jer je kao bilo premalo za paket,a uopće nije,veličine srednje knjige paketić bio...
2018 04 06
meni se već na 3 Tiska dogodilo da mi odbiju slati sitnicu u koverti jer je ona samo za dokumente i svaki puta sam morala uzeti onu malu kutiju i naravno to je 15 kn ako sam prijaviš pošiljku. A u mojoj pošti mi uopće ne žele primiti ništa što ne ide u njihove kutije, tako da mi slanje pošiljke na taj način ne pada na pamet.
2018 04 11
Isprike na nevezanoj temi ali usko vezanoj uz HP. Naime jedna krpičarka mi je poslala paket ima i račun sve extra, slikan mi je račun i nema problema s njom nikakvih međutin paket se od ZAGREBA DO VARAZDINA salje od 30.4. :) Kome da se obratim za taj paket sluzbu za korisnike nisam uspila docekat, na mail ne odgovaraju. Dal da odem u postu? Jel to normalno??
2018 05 11
1 2