Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Puma basket velicine

Pozdrav svima 😁 Kakvi su brojevi? Kalupi? Kupila bih na neprobano 😆
2018 04 26
Heart tenisice, na to mislim.
2018 04 26
Evo mene da se ubacim, mene zanima gdje se može naručiti u veličini 35?
2018 04 26
Ja sam ih imala i u mom slucaju je kalup odgovarao velicini. Inace nosim 37 pa sam ih sam narucila u toj velicini i bile su mi ok.
2018 04 28
Hvala Nefertiti111 :) Da nisu mozda lak :P ? Ne znam kako se lak ponasa, premisljam se izmedju laka i standarda bijelih..nebi da se brzo lak osteti, mislim pazim ali ako je nekvalitetan... koliko mogu paziti :/
2018 04 28
> Federica: > Evo mene da se ubacim, mene zanima gdje se može naručiti u veličini 35? Asos ali nema broja 35 trenutno bas koliko vidim.
2018 04 28
> sonja90: > Hvala Nefertiti111 :) Da nisu mozda lak :P ? Ne znam kako se lak ponasa, premisljam se izmedju laka i standarda bijelih..nebi da se brzo lak osteti, mislim pazim ali ako je nekvalitetan... koliko mogu paziti :/ Jesu, lakirane. Ja ih stvarno nisam nosila vec par puta i vec se lagano vidila crta na pregibima. Nista strasno al se vidilo. Prodala sam ih vec jer imam i previse cipela, inace bi slikala. Nije to nista bas vidljivo previse, nego samo kazem jer je i mene zanimalo kako ce se lak ponasat, nisam prije toga imala lakirane cipele.
2018 04 29
Da, javila mi se jos jedna cura i rekla isto,ali da je normalno svima. Crne lak su mi top ali vidit cu, razmislim jos malo. Hvala puno 😄
2018 04 29
> sonja90: > Hvala Nefertiti111 :) Da nisu mozda lak :P ? Ne znam kako se lak ponasa, premisljam se izmedju laka i standarda bijelih..nebi da se brzo lak osteti, mislim pazim ali ako je nekvalitetan... koliko mogu paziti :/ imam crne lakirane vec nekih 6mjeseci i mogu ti rec da su meni super nemam jos nikakvih crta niti ostecenja :)
2018 05 01
i lakirane su bi super za odrzavati :) uvijek su ko nove ;)
2018 05 01
Ja sam imala brusenu kozu i kalup mi je bio broj veci..znaci inace nosim 39 a one su mi 38 odgovarale. Sad neznam jel razlika kakva u kalupima između brusene koze i lakiranih. Moje su bile original da napomenem
2018 05 15
Meni su malo Puma Basket Heart crne lakirane veci kalupi (teta mi ih je kupila u Njemačkoj tako da ih nisam isprobala), inače nosim 39-40, a njihov 40 mi je jaaako velik, tako da bi mi trebao 39. Mislim da je najbolje gledati po duljini unutarnjeg gazišta koju inače nosiš (piše na svakoj kutiji, barem kod Puminih modela)
2019 01 23