Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Hijaluron labelo

Bok cure! Zanima me da li kod vas u većim gradovima ima za kupiti labelo sa hijaluronom za povećanje usana? Ako je neka već isprobala pišite :D Eveline javlja da ih nema dostupnih (ne znam da li su mislili samo na moj mali grad) a probala bih..
2018 05 11
> NikaLuce: > Bok cure! Zanima me da li kod vas u većim gradovima ima za kupiti labelo sa hijaluronom za povećanje usana? > Ako je neka već isprobala pišite :D > Eveline javlja da ih nema dostupnih (ne znam da li su mislili samo na moj mali grad) a probala bih.. Nemoj se bacati u trošak, to ti je kao one kreme za rast grudi što reklamiraju vjeruj mi nema efekta 🤣
2018 05 12
> ivancica333: > > NikaLuce: > > Bok cure! Zanima me da li kod vas u većim gradovima ima za kupiti labelo sa hijaluronom za povećanje usana? > > Ako je neka već isprobala pišite :D > > Eveline javlja da ih nema dostupnih (ne znam da li su mislili samo na moj mali grad) a probala bih.. > Nemoj se bacati u trošak, to ti je kao one kreme za rast grudi što reklamiraju vjeruj mi nema efekta 🤣 Daj nemoj me zezati, jesi probala? Naletila sam na akciju 130kn sa pt na stranici Bluelemon ali se dvoumim da li da uzmem
2018 05 12
> NikaLuce: > > ivancica333: > > > NikaLuce: > > > Bok cure! Zanima me da li kod vas u većim gradovima ima za kupiti labelo sa hijaluronom za povećanje usana? > > > Ako je neka već isprobala pišite :D > > > Eveline javlja da ih nema dostupnih (ne znam da li su mislili samo na moj mali grad) a probala bih.. > > Nemoj se bacati u trošak, to ti je kao one kreme za rast grudi što reklamiraju vjeruj mi nema efekta 🤣 Za tu lovu kupi nešto korisnije 😁 > Daj nemoj me zezati, jesi probala? Naletila sam na akciju 130kn sa pt na stranici Bluelemon ali se dvoumim da li da uzmem Da to djeluje misliš da bi itko išao na filere i sl.? 🤣 Samo marketing, nisam osobno probala ali frendice jesu i normalno da ne djeluje 🤣
2018 05 12
Pa ja ne mogu vjerovat da odrasle zene vjeruju u to. A Eveline je apsolutno i cisto kancerogen, dobijem rogove kad mi frendice kazu da su kupile lak za jacanje noktiju ili jos bolje - serum za brzi rast trepavica. Serum. Za. Brzi. Rast. Trepavica. !
2018 05 12
Šta ja znam, htjela sam vjerovati da djeluje pa da mogu bez bockanja vidjeti kako bi mi stajale punije usne 😆 TinTina, meni je 8u1 terapija za nokte perfektna
2018 05 13
> NikaLuce: > Šta ja znam, htjela sam vjerovati da djeluje pa da mogu bez bockanja vidjeti kako bi mi stajale punije usne 😆 > TinTina, meni je 8u1 terapija za nokte perfektna A sad procitaj sastav i javi sto si otkrila
2018 05 14
I meni je takoder 8u1 terapija za nokte odlicna,i nikad mi se nije desilo da mi nokat puca po sredini. A sta se tice kancerogenih proizvoda,mozemo ubrojit vecinu proizvoda koje unosimo u organizam i s kojima se mazemo. Tintina nisi Ameriku otkrila,to je svima poznato,ali to vrijedi za vecinu proizvoda i hrane 😁 Samo sta se o tome ne govori.
2018 05 19
> viky222: > I meni je takoder 8u1 terapija za nokte odlicna,i nikad mi se nije desilo da mi nokat puca po sredini. > A sta se tice kancerogenih proizvoda,mozemo ubrojit vecinu proizvoda koje unosimo u organizam i s kojima se mazemo. > Tintina nisi Ameriku otkrila,to je svima poznato,ali to vrijedi za vecinu proizvoda i hrane 😁 > Samo sta se o tome ne govori. Ja studiram "otrove", al nek ti znas. Uostalom dovoljno je samo procitati deklaraciju
2018 05 19
Onda se slazes s menon sta sam napisala 😊
2018 05 19
Nema čarobnih krema, labela i sl. Laž, obmana, prijevara je to. Ništa drugo. Za Eveline kao i za mnoge druge proizvode se slažem da treba čitati deklaracije. No mnogi ljudi to ne razumiju jer im to nije struka. Uz to je Eveline i jeftin brend.
2018 05 19