Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Nalaz beta HCG

Eventualno 6 dana. Najčešće 7.
2018 05 13
Može i 8. dan...
2018 05 13
Ja ne znam šta je čudno i u nazivu balon.Na ultrazvuku stvarno izgleda kao balončić,pa može se neko valjda slobodno izraziti.Nije ovo ispit za ginekologa :) .Isto kao što neko fetus može nazvati i beba,svejedno.I ja znam sve termine zahvaljujući 4 godine hodočašćenja po Vuk Vrhovcu,pa sam opet razumila na šta se misli kada se kaže balon.
2018 05 13
Meni je bilo čudno jer sam prvi puta čula za taj izraz, ali sam shvatila na što se misli. Davno sam hodočastila po Petrovoj i potpomognutim postupcima pa sam stvarno mislila da sad cure to između sebe tako zovu.
2018 05 13
Na uzv izgleda kao malo sunce pa nitko to tako ne zove. Prvi puta čujem da netko "to" zove balon, balončić, a pogotovo ne; posteljica. Zovite kako hoćete, ali mislim kad se ovako, javno piše da ipak treba paziti da nas svi donekle razumiju i da se koriste uobičajeni izrazi.
2018 05 13
Hvala cure na odgovorima. Beta je 00
2018 05 14
Nadam se da je nalaz onakav kakav si željela :")
2018 05 14
> supermamica: > Nadam se da je nalaz onakav kakav si željela :") bila bih sretnija da je pozitivan
2018 05 14
> mulan55: > Hvala cure na odgovorima. Beta je 00 To još uvijek ne znači da niste trudni. Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija, napravite test. Mišljenja sam da je beta vađena ipak prerano.
2018 05 14
Žao mi je Mulan55, ali slažem se sa Tanči, i ja mislim da je malo prerano. U svakom slučaju sretno <3
2018 05 14
Ja sam isto mislila možda je rano- a sada nemam te glavobolje, ni grčeve dolje niti me bole noge kao nedavno. A budući da bi trebao ciklus uskoro biti, grudi će me svakako malo boljeti. Ako slučajno bude kasnilo ili izostane, svakako ću još jednom otići. I testove sam kupila za svaki slučaj.
2018 05 14
Dragi svi....molim vas za misljenje posto u bolnici ne mpgu dobiti konkretan odgovor,izluđuju me u bolnici.pocetak zadnje menstruacije 31.10.,pocetkom 12 mj pozitivan test na trudnocu,vadim krv beta 550,nakon 5 dana beta 2200,na uvz se nista ne vidi,nakon 3 dana beta 3400 nista se ne vidi,nakon 4 dana beta 4800 vidi se gestacijska vrecica,nakon 2 dana(danas beta 6800)misle da vide plod ali ne mogu sa sigurnoscu reci...problem je sta ta beta tako lose raste..ocekujem spontani ,da li postoje sanse da ipak nesto bude od te trudnoce?jako si zelim to dijete jer imam kuci jedno jako tesko bolesno...molim vas misljenje...
2018 12 19
1 2