Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Amazon help!

Uvijek sam izbjegavala amazon..uglavnom jer sam mogla nac na drugim stranicama iste artikle koje su prihvacale pay pal.Ali sad je amazon jedina stranica gdje sam uspjela naci proizvod,molim vas ako mi moze netko objasnit hoce li me carina opalit ako narucujem iz Amerike,iznos je nekih 15 dolara i kako ide sa shippingom stvar?Uvijek pise da je besplatno,a to mi nema smisla.Hvala cure!
2018 05 21
Iznos shippinga vidis tek kad predmet stavis u kosaricu, pa ti tamo dode, obicno bude malo skuplji nego na Ebayu/Wishu cca 5$ za laganije stvari. Mislim mozes stavit to u kosaricu pa vidjet koliko ce ti doci i onda odustati ako je prevelik iznos. To da je uvijek besplatno je samo ako imas Amazon Prime, a toga nema za HR. Sto se tice carine, pokusaj vidjet ima li na amazon.co.uk ili amazon.de isti predmet pa tako izbjegnes carinu. Inace ju placas na sve iznose preko 160kn, nazalost postarinu ti racunaju u cijenu predmeta tako pazi da ti iznos predmeta i shippinga bude manji od 160kn ako je izvan EU.
2018 05 22
Hvala puno!
2018 05 23