Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

Ograda ne moze izdrzati ovo opterecenje dok ja danima cekam razlog za ispriku :D Stvarno sam mislila doce zena i staviti screen, morat cu se ispricati i bit ce mi neugodnjak no nista #smajlickojislijezeramenima
2018 06 20
Odmaki se od ograde da nebi uzalud popravljala kao ja..😁 Nista od neugodnjaka ovaj put..😉
2018 06 20
Hihihi :P Džabe s' popravljala!
2018 06 20
> RitaOS: > > Admin2nd: > > ... bez obzira koliko ugodan razgovor preko poruka bio. > > Dakle, ne uplaćivati prvi profilima bez povratnih. > > Proguglajte sve živo i osigurajte se od ovih ljetnih prevara. U suprotnom Ani Mate i sličnima osiguravate dugo toplo ljeto na valovima vaših para. Pls!! > Meni u nedjelju opelješili račun jer sam bila glupa i slala print screan uplate iz kojeg se vide svi moji podaci "super ugodnim curama". Srecom banka blokirala racun jer je bilo tri kriva pokusaja pina i odmah me zvali iz banke. Ucite na mom primjeru. 🤔 Molim Vas, bili malo pojasnili kako se to dogodilo? Mislila sam da se pin koristi uz karticu, citam sto ste napisali i stvarno nista ne kuzim..
2018 06 20
> sonja90: > Hihihi :P > Džabe s' popravljala! Neka je ona spremna za svaki slucaj... Mislim neki buduci..😁
2018 06 20
> > Meni u nedjelju opelješili račun jer sam bila glupa i slala print screan uplate iz kojeg se vide svi moji podaci "super ugodnim curama". Srecom banka blokirala racun jer je bilo tri kriva pokusaja pina i odmah me zvali iz banke. Ucite na mom primjeru. > 🤔 Molim Vas, bili malo pojasnili kako se to dogodilo? > Mislila sam da se pin koristi uz karticu, citam sto ste napisali i stvarno nista ne kuzim.. Bome ni meni, s obzirom da se pin ukucava samo uz karticu, nije mi jasno kako na temelju br. računa koji može bit na prtsc netko ubacuje pin, uz šta, s obzirom da nema karticu :o
2018 06 20
Ode ograda😂😂😂😂😂😂
2018 06 20
> JosipaLugovicJo: > Ode ograda😂😂😂😂😂😂 I ti pazi, trebat ce ti jos...😉
2018 06 21
večer po prvi put sam na vašim stranicama i naravno naišla na zanimljive stvari i uredno napišem upit da bi mi osoba odgovorila da nešalje robu (40kn) prije no što vidi novac ....pa me ustvari zanima kako se tu posluje jer neznam tko bi dao sve svoje prave podatke da bi nekog preveslao za 40 kn pa sad lijepo ostala sam ja bez robe a ona bez novaca ovaj put ju nisam imenovala nadam se da će se sama prepoznati
2018 06 24
> DitkaBart: > večer po prvi put sam na vašim stranicama i naravno naišla na zanimljive stvari i uredno napišem upit da bi mi osoba odgovorila da nešalje robu (40kn) prije no što vidi novac ....pa me ustvari zanima kako se tu posluje jer neznam tko bi dao sve svoje prave podatke da bi nekog preveslao za 40 kn pa sad lijepo ostala sam ja bez robe a ona bez novaca ovaj put ju nisam imenovala nadam se da će se sama prepoznati Pa upravo se tako i radi, da se prvo uplati, pa onda šalje roba, pogotovo prema nekome tko je novi i ima 0 povratnih. Pročitajte malo na Forumu teme o prevarama, pa će vam biti jasno i zašto :)
2018 06 25
> DitkaBart: > večer po prvi put sam na vašim stranicama i naravno naišla na zanimljive stvari i uredno napišem upit da bi mi osoba odgovorila da nešalje robu (40kn) prije no što vidi novac ....pa me ustvari zanima kako se tu posluje jer neznam tko bi dao sve svoje prave podatke da bi nekog preveslao za 40 kn pa sad lijepo ostala sam ja bez robe a ona bez novaca ovaj put ju nisam imenovala nadam se da će se sama prepoznati Ne znam ni zasto bi nekog imenovali i prozivali zato sta nece da salje prije uplate. Dosta cura ne salje ni pouzecem jer su se opekle tako, kupac ne bi preuzeo robu i onda njima se naplati dupla postarina. Onda trazite artikle iskljucivo iz svog grada i pitajte cure jel rade primopredaje. Ja osobno isto nikad ne saljem prije uplate (iznimka par cura koje su od mene kupile vec xy artikala, pa im posaljem i prije uplate ako idem put grada pa mi usput), a pogotovo ne profilima s 0 povratnih.
2018 06 25
> _I_N_E_S_: > Pozdrav curke, relativno sam nova na krpicama i ugl samo kupujem. > S obzirom da nisam jos nikad imala takav peh da me netko prevari nasla sam si neke stvari koje bi kupila ali curka nazalost nema niti jednu povrtanu kao nova je, kako da se osiguram da znam da nije fejk :( u pitanju je dosta veliki iznos, imate li kakvih iskustva ili je pouzecem jedini siguran nacin kupovine? Pouzeće ili primopredaja. Ostalo-NE ! Sam naslov ove teme govori dovoljno. Ukoliko niste iz istoga grada, otvori novu temu i zamoli nekog da ti obavi primopredaju. Zavisno o kojem gradu se radi? Evo, ukoliko je Varaždin, mogu ja. Samo pazi da ne odabereš nekog sa 0 (nula) povratnih :')
2018 06 26
Hebate, jednaipo suradnja, a vec se, tako novi, castimo superlativima ‘najbolja suradnja do sada’... Mora da sam nova, pa ne kuzim.
2018 06 26
> _I_N_E_S_: > > cipelitza: > > Hebate, jednaipo suradnja, a vec se, tako novi, castimo superlativima ‘najbolja suradnja do sada’... > > Mora da sam nova, pa ne kuzim. > Poštovana, ne razumijem uopce ovaj Vas komentar. Od 2,5,7, ili 15 suradnji svatko moze napisati da je jedna od njih najbolja ili najgora, tako da se na ovakve pomalo sarkasticne komentare ne obazirem. Svakoga nesto veseli pa eto nek i Vas sarkazam veseli :* ako ne razumijes moj upis, kako si dosla do (nikad do sad vidjenog, novog, ko tvoj profil) zakljucka da je sarkastican?
2018 06 26
> _I_N_E_S_: > > cipelitza: > > Hebate, jednaipo suradnja, a vec se, tako novi, castimo superlativima ‘najbolja suradnja do sada’... > > Mora da sam nova, pa ne kuzim. > Poštovana, ne razumijem uopce ovaj Vas komentar. Od 2,5,7, ili 15 suradnji svatko moze napisati da je jedna od njih najbolja ili najgora, tako da se na ovakve pomalo sarkasticne komentare ne obazirem. Svakoga nesto veseli pa eto nek i Vas sarkazam veseli :* Ne obazires se?! Ajd dobro :D
2018 06 26
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15