Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Jačanje imuniteta,pomoć!

blondy26 cula sam to za propolis. koji koristis? onaj sto ga spricnes u grlo ili sto nakapas na zlicu?
2013 05 25
napravi bris, pa si mirna, ako je bakterija, nećeš to rješiti bez ciljanog antibiotika.
2013 05 25
MalaVila i meni izbija i ljeti i zimi taj prokleti herpes, evo trenutno ga imam al ne osjećam se ekstra loše, nemam pojma što je uzrok [:sokiran]
2013 05 25
koristila sam taj na špricu,kupljen u dm-u i bio mi je onako li-la, a sad mi je dečko nabavio propolis(ovaj što se nakapa) od nekog svog frenda koji se time bavi baš,i stvarno je odličan [:sramezljiv] najbolje da kupiš od nekoga tko se time bavi [:smijesi] P.S.-inače prije nikad nisam imala herpes,i otkad sam se preselila u zg svaka dva-tri tjedna mi izađe pokraj usta i jedino mi propolis pomogne [:zaljubljen]
2013 05 25
B vitamin za herpes, ali se stvarno nadoziraj , i to redovito...
2013 05 25
Halucinacija,pijem B vitamin već jedno duže vrijeme,ali očito ne pomaže [:place]
2013 05 25
Svatko ima neka iskustva, npr meni herpes uvijek izađe kad mi dođu bakterije (vještice) i znači cijeli imunitet mi padne, dođe herpes (kojeg nemam tako često) ako bude u 2 godine jednom a sad sam u mjesec dana imala 2 herpesa jedan je bio ogroman i dugo sam ga imala 10 dana, a jedan je u dva dana nestao, ali to mi sve čine bakterije.
2013 05 25
ja sam uzimala B vitamin al kratko jer sam aljkava po pitanju uzimanja vitamina i sličnih pripravaka..al morat ću se natjerati.meni kad izleti herpes istovremeno i limfni čvorovi na vratu oteknu [:vrti] otkad sam imala mononukleozu sva sam osjetljiva
2013 05 25
kad jednom virus herpesa uđe u organizam, on je tu i kad npr. padne imunitet reagira. Ima nekih trikova npr. da na mjesto gdje osjetiš da će izbiti herpes staviš led i da on zaustavi izbijanje herpesa. To znači napraviti odmah prije nego izbije..Čula sam od par osoba da im je pomoglo ( bar estetski)
2013 05 25
Ovo ti je razdoblje alergija, i meni ti to tvoje slici na alergijsku reakciju. Ja s tim imam problema i evo 2mjeseca me vec drma, pokusaj s claritine tableticama ako mislis da je moguce da su alergije. Pijes svaki dan i stvarno pomazu.
2013 05 25
matična mliječ- ampule, vitamin c- limunada, probiotici (npr. bioaktiv), multivitamin- šumeće, prirodni sokovi od bobičastog voća (borovnica, ribizl), sok od cikle, stavljaj maslinovo ulje i luk kao dodatak jelu... i redovite obroke, 5 obroka gdje sjedneš i jedeš! [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2013 05 25
kupi Citrofit, malo je skuplji ali stvarno pomaže! :))
2013 05 25
propolis i maticna mlijec definitivno dizu iz mrtvih :)
2013 05 25
marezd enciklopedijo moja,uvijek za sve imas rjesenje [:smijesi] [:poljubac] nolita inace sam alergicna na pelud,ambroziju,brasno,dlake,duhan itd. znaci mislis da je alergija? sara22 hvala ti [:smijesi] SUNCICA: bit ce red probati [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 05 25
imas tablete beta glukan forte ali su malo skuplje, procackaj po netu, pomazu za svasta
2013 05 25