Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

'Biseri' sa krpica :)

> hrapsk: > > Carmencita: > > Mene boli tolika nepismenost. > > Pogotovo kad lijepo piše 'cijena' dok kreiraš oglas. Ali ne - cjena, bjela, ošteČenja itd. > Ja kad vidim uščuvana dobijem ospice. Eto ne znam zašto ali 🤢 Nego kako se piše umjesto uščuvano??? :)
2019 08 28
> teehee: > > hrapsk: > > > Carmencita: > > > Mene boli tolika nepismenost. > > > Pogotovo kad lijepo piše 'cijena' dok kreiraš oglas. Ali ne - cjena, bjela, ošteČenja itd. > > Ja kad vidim uščuvana dobijem ospice. Eto ne znam zašto ali 🤢 > Nego kako se piše umjesto uščuvano??? :) Sačuvano ili očuvano
2019 09 02
> ema.kahlina: > > Nego kako se piše umjesto uščuvano??? :) > Sačuvano ili očuvano *Uščuvano* nije pogrešno, dok zarez ispred rastavnog veznika *ili* jest.
2019 09 02
Idem ja pitat ovoga s fetišem, koliko plaća x-) x-)
2019 09 05
https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9550555/novcanik-tigrastog-uzorka-stradivarius Dos doar tigrasti uzorak
2019 09 11
> Hayatima: > Jedna novopečena korisnica nije znala za slanje Tiskom...i tako ja njoj potanko i jasno opišem i ona sva u čudu.. > ."aaaa znači doći će mi kamion od tiska i donesti,jel ideš ti s njim ili će netko drugi doći???" > [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] > I znači: cura se nije zezala..jer jako sam joj teško objasnila kako stoje stvari..na svu sreću prodala ja njoj majicu, nakon dugog objašnjenja.... [:smijesi] OMG :) :) :') :')
2019 09 20
Lažnjak sa papirima??? --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c84e33291e9cf95134392b57a18a711f.jpg)
2019 09 22
> NovemberRain: > Joj, Krpice moje. Tu sam tek nekoliko dana, a već sam hooked. [:smije] > Ova tema mi je posebno za cerekanje. Bez ikakve zlobne namjere (ukoliko vlasnica oglasa čita ovaj forum), ali cijelo današnje prijepodne smijuljila sam se na njezin opis hlača koje navodno, a po opisu se ne bi dalo zaključiti, ona zaista i pokušava prodati. U kratkom opisu cijeli niz bisera! [:hihot] [:hihot] [:hihot] > Dakle, curka kaže ovako: > "Plave hlače/tajice XL veličine ali naravno mogu i manje jer su full rastezljive, zato su se i malo podrapale jer sam ih ja cijelo vrijeme natezala na guzicu :DD Nošene su i imaju to oštećenje koje je vidljivo na slici ali to se da bez brige sašit, ja bi sašila ali nemam vremena bavit se time." > Evo opet su mi suze krenule [:place] x-)
2019 09 22
> gitadevi: > A ova Esprit pernata jakna s prethodne stranice -Nenošena, ali zato kemijski očišćena. > Eto, šporkulje, sad ste naučile da je nove i nenošene stvari najbolje odmah kemijski očistiti. Riješena je misterija zašto su ovdje neke novekrpice skuplje nego u dućanu - kemijski su očišćšenu i to je uračunato u cijenu [:smije] !
2019 09 22
❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ Razne marke po pristupačnim cijenama Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang...
2019 09 23
> Petra013: > ❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ > Razne marke po pristupačnim cijenama > Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang... Jel ti znaš čitati ili se namjerno praviš grbava?
2019 09 23
> Petra013: > ❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ > Razne marke po pristupačnim cijenama > Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang... Timberlandice su ti bas prekrasne. Ona ostecenja na njima pogotovo.
2019 09 23
Dežurne reklamuše, bez kulture i obzira se natakare svugdje. Da makar nešto i glupoga napišu da se narod nasmije, pa ni to :|
2019 09 24
> cipelitza: > > Petra013: > > ❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ > > Razne marke po pristupačnim cijenama > > Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang... > Timberlandice su ti bas prekrasne. Ona ostecenja na njima pogotovo. 🤣🤣
2019 09 29
Ova mi je super, u naslovu kožne gležnjače, prva rečenica u opisu - nisu prava koža :') https://mojekrpice.hr/items/obuca/9647275/ozne-gleznjace
2019 09 30