Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Cure molim vašu preporuku

Treba mi hitno nešto za podizanje energije i izdržljivosti, naime počela sam raditi cjelodnevni sezonski fizički posao, a osjećam se tako iscrpljeno bez energije. Još da pridodam tome i manjak sna, počinje se raditi u zoru u 5 sati do podne, i onda opet popodne od 16-22. [:znoji] Hitno mi nešto treba za energiju, uzela sam matičnu mliječ ali nema nikakvog pomaka. Teta u ljekarni mi je preporučila Solgar Energy modulators, ali je skup ko sam vrag 450kn!! A kad bi znala da će me "dobro podignuti" pa pregorila bi se i izdvojila te novce [:boji] [:znoji]
2013 06 10
aloja vera (sviježi listovi), ne kupovni sokovi, najbolje sviježa [:smijesi] neče te razočarati [:smije]
2013 06 10
napravi si vitaminsku bonbu...naravno od svijezeg voca ili povrca
2013 06 10
češnjak i maka [:kesi] zakooonnn
2013 06 10
isti problem sam imala... uzela sam supradin vitamine (104kn, 30 tableta) i preporučam! Vratila mi se energija, snaga i volja [:hihot]
2013 06 10
borovnice i šumske jagode su isto vitamonska bomba [:smije]
2013 06 10
@nata190 gdje mogu nabaviti svježu aloju, ja sam blizu Splita,mora li biti posebna vrsta aloe?
2013 06 10
Je li koja od vas ikad uzimala Rhodiolin od Calivite? Čula sam da je i to dobro za energiju i stres
2013 06 10
ja sam ti iz Slovenije, živim blizu granice sa Hrvatskom i ja je naručujem iz ekološke farme u Sloveniji,iz slovenskog primorja, aloja vera (aloja barbadensis) i dođe 15 evr 1kg i imaš je za oko 3 tjedna, pravim si sok, stavit ču ti link pa ak si u Splitu, pozanimaj se, ja sam čula da ima doli dosta aloje [:smije]
2013 06 10
ja sam kad sam krenula na fitnes uzimala l-karnitin za brže sagorijevanje masnoća, ali sam skužila da me jako podigne i da stvarno postanem izdržljivija i nije to samo u mojoj glavi. :D
2013 06 10
ja ti neman sto preporuciti, ali prvo, nisan osoba koja pati od sna, nekad san umorna al sve je to ok, isto liti radin od jutra do mraka, a navecer tek iza 2 3 legnen, a u 7 budjenje. jednostavno se pomirin s cinjenicom da su to 3 mj i to je to -to je moj lijek [:smije]
2013 06 10
hmmm... mozda ti zvuci glupo, al es probala draga kamenja / kristale?
2013 06 10
@GothicLolita- Dobila sam na poklon ahat ogrlicu, imam i mali gorski kristalić-misliš da mi to može kako pomoći za energiju?
2013 06 10
Aloe vera ti je super...općenito je jako zdrava, za sve i svašta.Ja sam pila gel od alo, kupovni, litra gela je oko 200 kn, možda i manje, firma ti se zove forever living products...imam ti link od jedne cure prodaje na faceu gel, a možda čak i tu na krpicama...gel ti traje cca 2 mjeseca, dovoljno ti je pola deca gela ujutro popiti, natašte ili poslije doručka nije bitno...i pomaže :) Za energiju, općenito za zdravlje, moja jedna kolegica kupila gel i ne pije ga sada jer se boji (trudna je) pa ga koristi za umivanje za lice, kaže da joj je čudo dobar, koža meka, a inače je sklona aknama....ak ti treba link daj mi javi samo u inbox jer neću biti tu pa da ne pratim forum svako malo...Pozdrav
2013 06 10
Jessa26 aloju nesmije piti ak je trudna, zato što aloja i pročiščava organizam, tak da bi dijete moglo dobivati dozu štetnih tvari (odpadnih) majčinih . Tak da nijedna stvar koja čisti organizam se nesmije koristiti u trudnoči.
2013 06 10
1 2