Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nije fer!!!!

Bokic cure,radim dvokratno i tu i tamo malo uletim na krpce! I evo sto vidim! Postene cure,koje nemaju ni na pameti da nekoga prevare odlaze a svaki dan niču nove prevarantice! Nije posteno nikako! Zato imam poruku za Vas sve poštene koje sto došle tu iz razloga kao i ja da bi zaradila koju kunu i da bi uhvatila koji dobar komad odjece : nedajte da nas 'raspizde' takve! Ostanite postene i fer,i što manje imajte posla sa kojekakvim bezobraznicama! Takodjer imam poruku i za 'ove druge' : sramite se!!! I na kraju porukica i za našu Leonu: Ljube,ignoriraj sve i ne idi od nas! [:poljubac] Pusa svima Vama koje spadate u prvu skupinu [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 20
[:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 20
[:poljubac]
2013 06 20
namjerno sam jednom rekla kako bih zabranila otvaranje tema gdje se proziva nekoga zbog nečega jer postoji admin...ako te dvije osobe ne mogu riješiti problem...ima admin koji treba presuditi i za jednu i drugu stranu...jer upravo tim javnim temama se daje prostor takvima koji od svega prave cirkus...čast iznimkama...
2013 06 20
istina draga. zalosno je da do ovakvih stvari mora doci [:tuzan]
2013 06 20
ovak, cure, jednostavno - niti sam dosla u uvjerenju da takvih nema, niti bih ikad otisla jer sam dosla do spoznaje da takvih itekako ima. to bi trebala biti parola. kad si nervozan, maknes se, odahnes, ne donosis drasticne odluke valjda ni u zivotu tako na brzaka, a kamoli vezano uz nesto tako lijepo, a opet jaaaako jako trivijano, kao sto su krpice. nije da nam zivot o njima ovisi.
2013 06 20
ma.. zivot ne ovisi ali bome lijepo drustvance! [:zaljubljen]
2013 06 20
ej cure [:kesi] što je bilo s Leonom...da mi neko objasni...ima link kakve teme...??? [:kesi]
2013 06 20
istina cipka...tako trivijalno...a neke kao da im život o tome ovisi pa tu harače...počelo je s forumom...kako nekima ide ovo ili ono na živce...smeta nečija tisuću i neka tema kako nešto prodaje ili traži...razumijem da se to moralo zbog opterećenja stranice riješiti...hajde to smo sad svi apsolvirali (imaju određene teme i tamo stavljate što vas zanima)...ali onda opet prigovor ako otvoriš temu čisto zbog zezancije jer ovo je na neki način osmišljeno kao face...znači da se ne svede sve na šugave krpetine,nego i na upoznavanje i komunikaciju...druženje uz eto pokoju ostvarenu prodaju ili zamjenu...ali nekima i to smeta...ne smiješ se više šaliti,ne smiješ ništa reći jer ako si iznio svoj komentar o vjeri ili branio svoj stav odmah si kriv jer vrijeđaš i prozivaš...od kada se ne smije više imati svoje mišljenje...
2013 06 20
lee, sve je to lijepo, al prvo biznis, a tek onda pležur. [:smije] nije cilj krpica prijateljstvo, vec suradnja na obostrano zadovoljstvo. hoce li to prerasti u prijateljstvo jest cisti bonus, kojeg ce ili nece biti.
2013 06 20
nije fer jer tu ima zaista divnih cura koje su dobre drage i super,a kradljiica svaki dan sve više. meni nije jasno zašto se adminka nije oglasila niti u jednom slučaju 'velikih'krađa kad su dotične pokrdale cure za nekoliko tisuća kuna. a od adminke ni a ni b. ona ih blokira i kao problem je riješen? po meni je to apsolutno nekorektno od nekoga tko ovo sve 'vodi'. ako je opravdanje da ona ima drugog posla i ne stigne onda neka ili se ostavi toga ili neka aktivira još nekoga da malo vodi brigu o ovome to se tu događa... Cure odlaze, a prevarantice i gospođice sa svim artiklima sa ebeya se samo množe....
2013 06 20
nažalost...materijalizam na djelu i potrošačko društvo...a sad humanost...karitativnost...fer play...ma da puno je to pojmova tko bi to sve pohvatao...udri po novčaniku i it is ockey...
2013 06 20
lee, prodaja/zamjena je svrha krpica. sve ostalo je cisti bonus. od fair play-a, preko drugarstva, do organiziranja humanitarnih..sve u zivotu je s materijalizmom povezano. moras jesti, moras piti, moras pisat a bogami i ono drugo. a to kosta. [:smijesi] sve kosta.
2013 06 20
imaš pravo cipka...onda ljudi od danas nemojte si vikat draga i pit kavicu na forumu...napišite također u opis profila kao neki samo prodaja...nema zamjena...šaljem tako i tako nakon vidljive uplate i ako baš hoćete zamjenu onda tražim toliko ...kn više kod zamjena...jer očito se svela ova stranica na to...a ondak ću i ja kao i neke ok cure željne druženja i humanosti negdje dalje...jer ovdje ima sve više buling osoba i prevaranata...
2013 06 20
Slažem se sa šuzom ipak se zna koja je svrha krpica...svi smo se logirali ovdje iz jednoga razloga a to je prodaja-razmjena...nitko danas ne živi od zraka [:smijesi]
2013 06 20
1 2 3