Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Privilegirane korisnice?hmmm...

zato i jeste ova tema. da se neke stvari isprave. pametan čovek razume da razazna šta vredi a šta ne. zašto bi neke koje blate bile pokrivene a druge ne? dozvoli bre onda svima da vređaju ili nikom.
2013 06 30
Ne kužim zašto bi se netko uopće zamarao takvim pitanjem? Ako si korektan prodavatelj ili kupac i ako ne vrijeđaš druge korisnike foruma odnosno, ne širiš govor mržnje što ti znači da li je i tko privilegiran? Pa ionako nekulturnih ima svugdje i nemoguće ih je izbjeći, da li je potrebno samog sebe trovati takvim razmišljanjima?
2013 06 30
Privilegiran u smislu da smije vrijeđati ostale i da ne dobije trajni ban - pročitaj cijelu temu ili barem stranicu 3..
2013 06 30
Po tom kriteriju bi puno letilo s foruma a trajni, kao i bilo koji drugi, ban ionako nema smisla. A i za trajni ban treba ipak malo više i to baš i nema veze s privilegijama
2013 06 30
Vrijeđanje korisnika koje se ponavlja, objava privatnih podataka, uplitanje na agresivan način gdje ti nije mjesto, ismijavanje i maltretiranje korisnica s kojima nemaš veze - sve to nakon ponavljanja je po meni dovoljan razlog za trajni ban..
2013 06 30
To bi imalo smisla kada te iste korisnice ne bi otvarale nove profile i radile iste stvari. Pa nije ni admin Bog da može tome stati na kraj. Da bi utvrdila pravu istinu mora pročitati na desetke stranica bljezgarija a toga je tu toliko da ni disati od nas ne bi mogla. Pa nismo mi njoj jedina životna okupacija. Dakle, ostaje nam opcija da ih ignoriramo ili da se spustimo na taj nivo i vratimo uvredama. Naravno, možemo ih i prijaviti ali za nekoliko minuta će ponovo biti ovdje. Na kraju, i sama autorica teme je očito vlasnica više profila jer je jako dobro upućena u razmirice i popis tzv. privilegiranih a tek je nedavno otvorila profil i ima malo preko 40 poruka. Pokreće teme na tu i takve varijacije, uglavnom vezane uz ranije sukobe, a onda teme briše. Mene zanima čemu? Kome to koristi? Hoće li to "upristojiti" ovaj forum? Ako netko ima doista dobre namjere i želi pomoći onda treba iznositi konstruktivne prijedloge a ne Privilegirane, hmm, i sl.
2013 06 30
Osobno mislim da bi se korisnice skulirale, jer kome se da otvarati nove profile i skupljati pozitivne ocjene? Definitivno ne bi to radile. Dalje, tvoji argumenti ad homminem mi nisu materijal za odgovaranje niti sam tu da utvrđujem istinu, ne znam je li prije bilo ovakvih tema, no moje mišljenje je da nije važno tko je otvorio temu ili kakav je točan naslov, nego sadržaj teme, a u ovoj temi se pokazalo da ima cura koje prepoznaju sadržaj ove teme kao važan i bitan. Adminica nije Bog, no ako ti netko par puta ukazuje na neke stalne prekršiteljice, onda zaista nemaš razloga ne djelovati. I ja imam posao, imam i gužve, imam i svakakvih situacija pa ne govorim klijentima, čujte, nisam ja Bog pa ne stignem sve. Znači, razumjevanje s moje konkretno strane za adminicu je ogromno - baš zato jer znam kako je kad sve radiš solo, ali razumjevanje treba opravdati pravovremenim i pravednim akcijama.
2013 06 30
Dajem veliki plus temi! Ima ih, ali kao sto i sama kazes nas je puno puno vise [:kesi]
2013 06 30
filipal imaš 60 postova... po tvojoj teoriji ti si klon? mene su naučili da nije bitno ko priča već šta priča. admin ima posao da se bavi websajtom i svim što s time dolazi. zato molim lepo. to je isto kao da kažeš da doktor ne može da se bavi svojim pacentima jer ima u kući obveza? jedno je igrat se žmire a drugo ne biti upućen u svoj websajt...
2013 06 30
1 2 3