Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

trombofilija?

Pozdrav cure 😊 Imala sam spontani prije 2 i pol mjeseca u 24.tjednu. Vadila sam testove na trombofiliju i jos dio nalaza cekam da bude gotov pa idem sa svime kod svoje gin, a ovaj dio mi je stigao pa jel bi mi koja znala ocitati nalaz: Faktor V Leiden (G1691A) G/G Faktor II protrombin (G20210A) G/G MTHFR (C677T) T/T PAI-1 (4G/5G) 5G/5G Unaprijed se zahvaljujem 😘
2018 06 30
> jaca1234: > Pozdrav cure 😊 > Imala sam spontani prije 2 i pol mjeseca u 24.tjednu. Vadila sam testove na trombofiliju i jos dio nalaza cekam da bude gotov pa idem sa svime kod svoje gin, a ovaj dio mi je stigao pa jel bi mi koja znala ocitati nalaz: > Faktor V Leiden (G1691A) G/G > Faktor II protrombin (G20210A) G/G > MTHFR (C677T) T/T > PAI-1 (4G/5G) 5G/5G > Unaprijed se zahvaljujem 😘 Pozdrav Jaca..Dali na nalazu pise da je neki od faktora pozitivan?
2018 07 02
Odnosno ako je neki faktor pozitivan na nalazu bi trebalo pisati da je Heterozigot..Ako pise da je normalan tip onda je sve ok.. Meni je PAI-1 (4G/5G) Heterozigot, on utjece na trudnocu.. V Leiden (R506Q) je Heterozigot, on je genetski.. Na Martefarinu sam dozivotno jer spadam u skupinu visoko rizicnih za trobofilijske bolesti..
2018 07 02