Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc u vezi Tiska

Dakle cura mi je poslala haljinu prije 4 dana putem tiska. Svaki dan odem vidjet dali je došao i nije. Dala mi je šifru od paketa i ja ju unesem i piše paket nije pronađen. Nekužim šta to znaci?? Jer mi je vec trebao doci do mene paket ili šta?? Polako sada vec ŠIZIM [:vrti]
2013 07 15
I meni isto UZASNO kasne paketi...katastrofa...!!!Poslano iz ZGa proslij tjedan,pocetkom,dan danas nista nema,cak niti u najavi(a iz Zga stize ur oku 24h) A probaj u trazilici kod broja paketa onaj TA napisati stampanim slovima!
2013 07 15
I ako ce te to umiriti,teta jedna na drugom kraju grada na Tisku mi se pojadala kako imaju 2400 kn place bruto.i usput spomenula da je s paketima pocelo stekati..da je od pocetka bio sve ok,i stiglo na vrijeme(dok si je valjda trebalo napraviti dobru reklamu)..ali da se ljudi sada zale jer putuje po sedam,cak i 9 dana!
2013 07 15
Meni su svi paketi uredno stizali i to u roku od dva do tri dana.
2013 07 15
Evo probala sa malim nece isto to piše. Zato mi je i cudno jer su i meni došli nakon 2 dana paketi.
2013 07 15
ja kad god posaljem prije podne drugi dan je na odredistu vec poslje podne a taj dan ujtro vidim da je paket ili na odredistu ili na putu nikad mi nije bio drugi dan da mi je reklo da nije pronadjen po sifri jedino kad sam slala na korculu onda je stigo nakon 5 dana ali isto tako je drugi dan bio vidljiv po sifri
2013 07 15
i jel utipkas i ono TA ispred broja????
2013 07 15
meni isto nesto steka...vec mi je 3 dana paket u distribuciji, tak bar pise, a inace mi otprilike treci dan dodje, uzasno usporeno
2013 07 15
Paket mora biti vidljiv u sistemu cim teta iz kioska da potvrdu na kojoj pise sifra paketa...Znaci odmah kod slanja..i vidljivo je kako na papiru,tako kod njih na kompovima i na internetu....
2013 07 15
a imam i jedan drugi paket koji putuje vise od 10 dana jer je neinformirana djelatnica krivo poslala pa se mora vracati [:znoji]
2013 07 15
Probaj pitati tu curu da ti ponovo napiše šifru,možda je slučajno nešto krivo napisala...Ja šaljem iz zg dosta i za sada su najduže putovali 4 dana u Dubrovnik,navodno zbog gužve na granici.
2013 07 15
Ova cura mi je slala paket iz Funtane, koliko treba onda do Osijeka da stigne??
2013 07 15
Kiko12 da sve kako mi je ona napisala.
2013 07 15
mora bit onda tamo ako je poslan
2013 07 15
Neznam ici cu sutra ponovno nadam se da nisu nešto sprckali.
2013 07 15
1 2