Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Sumamed za akne

Hej curke, je li koja od vas koristila kad sumamed za akne i kakve su vaša iskustva? Bila sam na dermatologiju neki dan, pa mi je dala sumamed i sad me zanima jel to pomaže.. [:smijesi]
2013 07 17
dermatologiji*
2013 07 17
hej queen vidim da si iz osijeka, kod kojeg dermatologa si isla? :)
2013 07 17
ja sam ih uzimala ali prije dosta god. jer sam imala neke čireve po tijelu, gadna stvar , mogu reci da sa sumamedom mi se to povlacilo i pomoglo mi je, ali jake su.....
2013 07 17
Ja sam ti prije desetak godina prošla svega i svačega zbog akni. Isto tako me dermatologica jednom stavila na antibiotike. Osobno mislim da je to totalna glupost. To naprave jer ne znaju što bi drugo i koji je uzrok akni, pa se nadaju da će antibiotik nešto pomoći. Prvo upozorenje - dok piješ antibiotike ni slučajno se izlagati suncu jer možeš dobiti trajne pigmentacije kože!!! Jesi provjerila hormone i jajnike? Meni je to bio uzrok akni i nakon terapije su se zauvijek povukle. Vjeruj mi, prošla sam svega i svačega prije toga. To mi je bio skužio tek endokrinolog na Rebru, a prije toga nikom drugom nije palo na pamet....
2013 07 17
HolyBellisima - otišla sam na dermatologiju i oni te pošalju kod određenog doktora, ja sam išla kod Vere Plužarić. [:smijesi]
2013 07 17
Poslala me na ultrazvuk jajnika, ali nisam još išla.
2013 07 17
problema s aknama sam imala ali nikada nisam pila sumamed baš nikada pila sam razno razne antibiotike a muku po pitanju akni sam nakon 10 godina riješila u jednoj splitskoj poliknici [:smijesi]
2013 07 17
Ja bi na tvom mjestu što prije obavila ultrazvuk jajnika. Vidjet će se da li imaš policistične jajnike (tako je bilo kod mene). Pila sam neko vrijeme kontracepcijske pilule kao terapiju da se hormoni srede i nakon toga se zauvijek rješila akni :)
2013 07 17
Pila sam već prije kontracepcijske i nije mi to ništa pomoglo.
2013 07 17
Ja sam ih pila 2 godine uz redovite kontrole hormona i pauze da se vidi da nisu poremetile ciklus. A gle, ne treba značiti da je to i problem kod tebe. Samo budi oprezna s antibioticima, mislim na sunce.... I sretno u svakom slučaju :)
2013 07 17
Hvala ti.. A ne kužim, u čem je fora s antibioticima i suncem?
2013 07 17
može ti liječnica napisati recept za eritromicin što dobiješ besplatno u ljekarni, ima antibiotski učinak, nanosi se vatom tj. tako čistiš lice (nešto kao tonik) i super je [:smijesi]
2013 07 17
Imala sam eritromicin i nije mi pomogao..
2013 07 17
Korištenje antibiotika i izlaganje suncu ti može prouzročiti trajne pigmentacije na koži. To te tvoja dermatologica trebala upozoriti. Kad su mene stvaili taj jedan put na antibiotike zbog akni (dermatologija na Šalati) su jako pazili u kojem vremenskom periodu će to napraviti (prije ljeta) baš zbog toga. A frendica mi je zbog navedenog dobila veliku tamnu pigmentaciju na donjem dijelu obraza [:tuzan]
2013 07 20