Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Administratori, zašto se ovo ne kažnjava???

potpis. odlicna tema.
2013 07 18
bome digne živac sam tak...nebi od takvih ženski iz principa niš kupila [:frustriran]
2013 07 18
Istina to se ne kažnjava, a kažnjava se odnosno briše se oglas ako je naslovna slika s neta. Po meni je ovo gore, slika s neta barem prikazuje stvar koja se prodaje dok ovo prvo ne..
2013 07 18
babydoll baš tako.
2013 07 18
Slažem se i potičem temu [:zaljubljen] , upravo ta žaruljica mi se danas upalila kad sam bila ujutro na naslovnoj. Te mi je prošlo kroz glavu isto to što je konstatirano u ovoj temi. Samo me zanima kako se u ovakvim temama javljaju samo podržaoci teme i koji to ne rade, a gdje je ona sva masa koja upravo čini protuefekt i zašto se ne jave takve koje stavljaju oglase takve prirode i završe na naslovnoj? Gdje su sada, hajde komentirajte malo!
2013 07 18
Stvarno iritirajuće! [:vrti]
2013 07 18
I ja se slažem [:smijesi]
2013 07 18
Sve navedeno je apsolutno točno.
2013 07 18
haha..sad upisem guess u trazilicu i opet mi izbaci onaj link od gore sto sam stavila..taggova ko u prici..haha..iskace od svugdje..:-)
2013 07 18
slažem se s tobom [:zaljubljen] al baš nisam sigurna da one žele da se uđe u njih [:hihot] [:hihot] [:hihot] već u njihov dućan hehehe [:smije] [:smije]
2013 07 18
veliki plus za temu!
2013 07 18
5++++ za temu, užas jedan!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 19
nisam jos naletjela na takve slucajeve...uglavnom vidim da su uvijek neke sise i guzice na naslovnoj...znaci to je dobitna kombinacija - stavis sise jer ce sigurno imati 300 klikova pa napises aliiii ovaj kostim na meni nije na prodaju, dodjite pogledati moje ostale artikle...katastrofa hahahha [:smije]
2013 07 19
hahaha kad smo već kod toga, sumnjam da će na ženskom portalu prodat nešto radi sisa [:hihot]
2013 07 21
da,i ja naletila na to,vidjela neku suknjice,baš onakvu kakve volim i ista stvar "zavirite,popusti,ovo nije na prodaju...bla bla" mogli bi u ovu temu bacat linkove kako tko naleti na tako šta,pa nek adminica vidi,pa ako želi može pobrisati slike,eto ideje juhuuuu [:smijesi]
2013 07 21