Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako odrediti cijenu artikla?

Zanima me koje su vaše smjernice kod određivanja cijena artikala? [:zaljubljen]
2013 07 20
nikakve..ja bubam bzvz cijene..iovak nikad nije fiksna..uvijek se dogovorim! pa nemam obrt da si racunam marzu ili oduzimam postotak neceg :D al to sam samo ja :P ja sam vise ko cigan hahahaha [:hihot] [:hihot]
2013 07 20
Ja radim tako, ako se sijećam koliko sam stvar platila i ako je nova, onda stavim polovičnu cijenu. Ako se radi o nekoj marki, onda je cijena veća. Po nekoj takvoj logici odredjujem cijene, ali to sam samo ja... [:smijesi]
2013 07 20
odaberem u datom trenutku 4 najdraža broja i voila :)
2013 07 20
Razmislim koliko bih ja platila za to, i onda stavim tu cijenu.
2013 07 20
isti princip kao AuroraBorealis [:smijesi]
2013 07 20
40-60% manje od placene cijene....bez obzira da li je ta stvar nova novcata ili obucena par puta. Odprilike. "Iznosene" stvari mi se ne prodaju, a jos manje slusaju prozivke da je nadjen neki koncic na istima uz zahebanciju za 10-20 kn! ;)
2013 07 20
Onoliko koliko bih ja platila bez premisnjanja i cjenkanja. Ne zanima me sto je netko mozda bubnuo cijenu pa ju misli spustiti i za pola. Takve preskacem,tj. Nikad im ni ne saljem upit.
2013 07 20
kvalitetne brandove cijenim malo ispod regularne cijene dok kinesko ili no name ful jeftinije pogotovo ako je nošeno... kad uzmem u obzir da na jakuševcu nađeš odlične stvari do 50kn max ovdje su cijene apsurdne. neki kao da drže dućane pa se furaju na kineze; loša roba skupo se prodaje...
2013 07 20
@Mistique, osobno ovo, ipak ne bi poredila sa Hrelicem ( bez obzira sto isti posjecujem vise od 20 let, ali tamo trazim ipak, malo drugacije stvarcice.....one kojih definitivno nema vise na klasicnom trzistu). Ovdje ima novih novcatih stvari, takodjer je vecina doslovno iz prve ruke itd. Na Hrelicu vecina ni ne zna sto prodaje, navlaci buntove svega od kojekuda, daj sto das, sve dam samo da prodam.....bez obzira sto mozes naci genijalnih stvari koje drugdje neces! ;)
2013 07 20
Stvari koje ovdje prodajem nit su stare nit su izlizne, a inace stvarno volim robicu i hvala bogu pa sam puno toga dobila jer sam se bavila takvim poslom. Ovdje se stvarno svasta prodaje tako da uzmi u obzir koliko bi ti to platila s obzirom n to u kakvom je stanju trenutno. Slazem se sa StasaSahman, nesto sto sama ne bi nosila jer je vidljivo prastaro i iznoseno ne prodajem za20-30kn, to ili poklonim ako nekom treba ili razderem pa cistim sa tim ili bacim, jer mi se ne da sramotit. Realno ovdje ima takvih stvari koje ni u second hand ne bi primili, a jos te tu traze novac za to!
2013 07 20
odredis po tome koliko bi ti platila taj proizvod pa jos minus 10 kn [:smije] eto ja sam skror sve stavila 10-20-30 vecinu totalno nerealno pa sam se rijesila pola ormara u roku keks [:smije]
2013 07 20
slažem se sa vama i ja tako, gledam koliko bi ja realno dala za tu stvar...al ne mogu vjerovati kad netko prodaje, proderane ofucane starke koje se u biti i ne mogu nositi za 40 kn?? pa to nije ni za caritas, a kamoli za prodaju????
2013 07 22
Hahahahha 40 kn je jos dobra cijena! [:smije] Roberto, Franco, Morandi cipele koje ni u ducanu nikad nisu imale takve cijene, stvari sa ebaya za 300% vise! Kuzim ja da na istima treba biti neka provizija il sitna zarada....al nemres korzet koji kosta 50tak kn prodavati za 300 il ogrlicu od 15 za 100!!! [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 22
Mislim, sve se moze......ako ne mislis nista prodati! [:smijesi]
2013 07 22
1 2