Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HITNO moja greska

Molim admine da zaborave na moju prijavu korisnika mmmiki Slucajno sam ispod kaputa stisnula prijavi, neznam jel zbog mog moba ili zato sto me krpice zezaju vec par dana,stalno preskace I ucitava .. Nebitno uglavnom moja greska. To je bilo prije par minuta, javila sam se curi ali ode ona .. Molim vas da se to rijesi Sorry :(
2013 08 28
I zašto to ne pošalješ adminu u inbox? Bezveze povlačiš po forumu.
2013 08 28
Aurora cemu takav pristup :o Nisam do sad imala potrebe za forumom niti adminima pa sam ucinila meni najbrze I najlogicnije, teme se lako brisu,zar ne Katarina NAJljepse hvala! :)
2013 08 28
Nisu mi jasne osobe tipa AuroraBorealis...ne daj Bože da napraviš nešto što im ne odgovara, u stanju su te popljuvati kao da si ubio nekog. Na oltar bi vas trebalo staviti da vam se molimo jer očito nikad ne griješite [:poljubac]
2013 08 28
Nema na čemu. [:poljubac] Do jučer nisam ni ja znala [:smijesi]
2013 08 28
Sinoć se i meni to dogodilo, ali sam grešku očito prijavila na krivo mjesto (mail krpica). Hvala na savjetu :) Na stranu to što ne bi trebalo biti toliko jednostavno blokirati nekoga...
2013 08 28
moze pomoc, nova sam tu, a dogodila mi se glupost, puno ljudi mi se javilo u pp, a ja pocela brisati one poruke gdje se nismo dogovorili. zena mi se javila da ce uplatit u ponedjeljak,ja uredu. poslije nje mi se javila zena koja ce uplatiti danas i to duplu svotu, tako da je ona ima prednost i njoj sam prodala. problem je sto sam slucajno izbrisala tu prvu zenu, kako da je pronadjem i recem da ne uplacuje jer je vec prodano? postoji li tu neka povijest ili nesto da mogu vratit poruke?
2013 08 29
@IaneCa09 - ne možeš vratiti poruke, ali imaš duplikate na mailu s kojim si se registrirala. Pravilo je da se prodaje prvoj osobi koja se javi i s kojom postigneš dogovor (neovisno za koliko novaca i koliko brzo, osim ako je riječ o aukciji), tako da je prva žena imala prednost. Inače, cura koju sam slučajno prijavila je još uvijek blokirana - poslala sam mail na krpice, javila se administratorici, ispričala se korisnici...stvarno ne znam što još treba napraviti.
2013 08 30
hanami, covik uci na greskama, svijesna sam sto sam napravila jer sam nova na krpicama i jos ne znam kako tocno stvari funkcioniraju, ali sam sigurna da takvu grsku necu vise nikad napraviti i da me novac nece privuci :) gospodju sam nasla, rekla da ne salje novac i ispricala, pozz od mene
2013 08 30