Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Pozivnice,zahvalnice...

Posto je trenutna situacija takva da se svatko snalazi kako zna i umije,sinula mi neka idejica [:smijesi] Ako netko treba pozivnice za djecje rodjendane,unikatne saljive pozivnice za vjencanje ili bilo sta drugo-tu sam! Radim po zeljama,ili mojoj ideji. Primjere gotovih poz. saljem u inbox. Hvala! [:smijesi]
2013 08 29
Super, a kak je mudonja? jel živ? [:hihot] [:hihot]
2013 08 29
Ahaha! A kaj mislis? Skoro pa rahmetli... Jaja tuzno vise [:smije]
2013 08 29
pa jel im pričaš [:smije] [:hihot] ?
2013 08 29
Nest ko "saptac konjima?" ili psima? Da ja budem saptac jajima? A-aaa... Nema teorije [:smije]
2013 08 29
Ionak mi fali koja daska u glavi...daj zamisli da mw jos netko vidi da pricam s mudonjom...
2013 08 29
O sunce balavo i vizualizaciji... Ja vidim nekoga kako pod jajcima šapće istima... Jel uključuje pusice? [:place] [:place] [:place] [:place] PS Odlična ideja, treba svoje talente iskoristiti! [:sramezljiv]
2013 08 29
[:smije] [:smije] [:smije] rijec je o cvijetu,tj. Bijelom patlidzanu koji podsjeca na muda [:smije]
2013 08 29
Hvala ti na objašnjenju. A njemu šapći i puštaj finu glazbu. Biljke vole klasiku. [:sramezljiv] [:hihot]
2013 08 29
Ma da??? I biljke? Cula sam za kravice...al ovo mi prvi glas [:hihot]
2013 08 29
Biljke pozitivno reagiraju na finu glazbu i na lijepo pričanje. Moja mama ima doma džunglu s kojom svaki dan priča...
2013 08 29
Ajd dobro... Trkam po neki cd prije nego sto mi mob sraste s dlanom (da ga ne moraju kirurski odklanjati) [:hihot]
2013 08 29