Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi u Bipi

Pozdrav, nedavno sam otisla do Bipe da isprobam par testera parfema i onda eventualno kupim jedan od tih parfema . Kad sam izasla primjetila sam nakon par sati da se parfemi uopce vise ne osjete ,neki uopce a neki tek u tragovima. Mislila sam da sam luda, iako cula sam u meduvremenu da su to sve lazni parfemi :| ? U međuvremenu su dali 40% popusta na sve Calvin Klein i ja se vratim isprobam jos jednom i dam novu sansu. Uzmem Calvin Klein Euphoriu naspricam ,nakon pola sata-sat vremena ,nista.... Parfema kao da tu nije bilo. Ima li jos netko ovakvih iskustava? Malo je sumnjivo sto daju 40% na tako skupe parfeme ali ne znam uopce di onda mogu kupiti i dobiti kvalitetan proizvod?
2018 08 08
Isto :( frendica je kupila parfem u jednoj drogeriji, mirisala je i nakon par sati i to sa metra udaljenosti, ja isti parfem u bipi kada su bili na popustu 40% i traje mi samo 5 minuta doma..
2018 08 08
Isto iskustvo :| kupila armani parfem, koji sam mjesecima mjerkala, hocu-necu. Svaki put kad stavim tester osjeti mi se cijeli dan. I kupim parfem. Nije trajao niti dva sata, mislila sam da ga vise ne "osjetim" jer sam cesto koristila tester Otisla u bipu, objasnila im sto je bilo, vratili mi novce i ja njima parfem Od tada isto nikad vise, mislim da je to bilo pred Bozic jer je bio super snizen,sjecam se.
2018 08 08
Strasno sto ljudima rade :@ I kako sad imati povjerenja i u Muller i Dm. Mozda tamo isto rade? Stvarno ne znam
2018 08 08
Kupila sam dva parfema u Bipi - jednom i nikad više! Imala sam tester Moschino Cheap and Chic I Love Love, oduševljena parfemom i taman sam u Bipi vidjela popust. Parfem iz Bipe ne da ne miriši kao pravi, nego smrdi. Doslovno smrdi po znoju. Najgore potrošen novac ikad :( Drugi sam uzela Elizabeth Arden Fifth Avenue, on je bio relativno okej. I da, isto sam čula da su sve fejkovi :/
2018 08 08
Po mom iskustvu Muller bi trebao biti u redu, i dosta mi je ljudi reklo da parfeme kupuju samo tamo :D a u dm-u sam kupila par onih jeftinih mirisa, i svi su bili dugotrajni :D Samo mi je ovo u bipi bilo razocaravajuce, jer sam si jako zeljela taj parfem, ali mi je ovako skup i popust je dobro dosao... a na kraju kad se naspricam vec kad izadem iz zgrade se nista ne osjeti, tako da tamo vise ne idem.
2018 08 08
Imam Calvin Klein-Beauty kupljen u Bipi,parfem je dugotrajan,nije od onih sto se ne osjete za 2 h sad dali ovisi tko potrefi koji ili kako
2018 08 08
> petra95zg: > Kupila sam dva parfema u Bipi - jednom i nikad više! > Imala sam tester Moschino Cheap and Chic I Love Love, oduševljena parfemom i taman sam u Bipi vidjela popust. > Parfem iz Bipe ne da ne miriši kao pravi, nego smrdi. Doslovno smrdi po znoju. Najgore potrošen novac ikad :( > Drugi sam uzela Elizabeth Arden Fifth Avenue, on je bio relativno okej. > I da, isto sam čula da su sve fejkovi :/ Elizabeth Arden sam ja kupila u dm odlican je,drzi jako dugo...
2018 08 08
U Svakom slucaju bolje ne riskirati , sto reci. Dobro da sam primjetila
2018 08 08
A ja ne bi rekla da su fejk, već da su prilagođeni našem tržištu, baš kao i većina drugih stvari; ne mislim samo u Bipi, nego općenito, ako me razumijete :s :s
2018 08 08
Kupujem parfeme isključivo sa Lijepa.hr i imam samo divne riječi za cjelokupnu uslugu i proizvode. Kupuju mi i mama i seka preko njih, kao i nekoliko prijateljica. Sve imamo različite ukuse što se mirisa tiče, ali smo sa svakom kupnjom dosad bile prezadovoljne. Parfemi su super, traju cijeli cijeli dan i nikad nam se nije dogodilo da ishlapi kroz sat-dva. Imaju i testere po povoljnijim cijenama samo ne dobijete kutiju/čep pa kome ne smeta super. Drogerije nabiju previsoke cijene, a na Lijepoj možete naći parfeme i duplo jeftinije plus stalno su akcije/besplatne poštarine.
2018 08 08
Kupujem u Bipi D&G POUR FEMME i nemam nikakvu primjedbu
2018 08 08
Imam desetak parfema od calvin klein-a upravo iz bipe...i s nijednim nisam ovo primjetila, upravo suprotno. Miris se osjeti cijeli dan :-) Mene živcira dm, pola testera je "usmrđeno" sad ne znam jel tako dugo stoje ili nešto drugo :-O Uglavom parfeme kupujem samo Muller ili Bipa
2018 08 08
Čula sam da su samo u Muller-u originali...
2018 08 09
Jednako iskustvo imam s parfemom kupljenim u Bipi. Pretpostavljam, kao i R'n'R kako jesu originali, ali se možda radi o pogrešnom i predugom skladištenju.
2018 08 09
1 2