Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova korisnica

Pozz drage cure nova sam ovdje i zanima me da li sam dobro stavila oglase. Vidim da se preporuca slanje tek nakon uplate tako cu i raditi ali treba vremena da dobijem pozitivnih reakcija. Pitam ovo jer ko god mi se javi posalje upit zelim to i kad ja odgovorim nema odgovora ili mi poruke stizu samo za zamjene.
2018 08 25
Netko se javi i zahvali..neko traži račun da će kupiti i ne javi se.....eto..ima nas...različitih..naviknuti ćete se.. Da, trebate nakupiti nešto pozitivnih, pa će biti lakše...probajte nešto kupiti i prije dobiti pozitivnu..sretno sa prodajom !!!! <3
2018 08 25
Početak je uvijek najteži no uz malo strpljenja krenuti će prodaja samo tako! :D Prije svega dobro nam došla i sretno s prodajom :") <3
2018 08 25
> Vikili: > Netko se javi i zahvali..neko traži račun da će kupiti i ne javi se.....eto..ima nas...različitih..naviknuti ćete se.. > Da, trebate nakupiti nešto pozitivnih, pa će biti lakše...probajte nešto kupiti i prije dobiti pozitivnu..sretno sa prodajom !!!! > <3 A evo vidim i ja. Probat cu onda tako. Hvala punoo ❤❤
2018 08 25
> miss007: > Početak je uvijek najteži no uz malo strpljenja krenuti će prodaja samo tako! :D Prije svega dobro nam došla i sretno s prodajom :") <3 Znam i ja se nadam da oce. Hvala vam od srca ❤❤
2018 08 25
Prvo pročitajte pravila MK, :) npr. ne možete staviti sliku sa neta kao prvu sliku, a pogotovo ako je jedina, oglas bi vam mogao bit obrisan. A i zadnja dva-tri dana je na Forumu bila nekoliko puta ista tema, pa malo pogledajte.
2018 08 25
Hvala na informaciji. Nisam to znala. Staviti cu svoje slike :)
2018 08 25
Meni se cini da je ovdje u zadnje vrijeme puno novih/starih korisnica, koje traze savjet a zapravo se reklamiraju.. Ovaj komentar se ne odnosi na one koje su zaista nove, njima zelim uspjesno krpicarenje..😉
2018 08 25
Iskreno jednom davno sam napravila profil i sjecam se da nikako nisam mogla stavljat oglase nije mi se ucitavalo i pokusala sam dosta puta ali nisam uspijevala. Ima mjesec dana napravila profil i sve lipo mi se ucitalo i objavilo. Ovdje sam se oglasila najvise zato da vidim jel u necemu grijesim. Ima skoro mjesec dana napravila profil, a prodala sam samo jedan parfem. Ne mislim da ce mi se sve odmah prodat nego vecina cura posalje zelim to i dalje nema odgovora ili hoce zamjene. Eto samo me zanimalo da li je to tako kod i kod ostalih ;)
2018 08 25
> Shopingqueen333: > Iskreno jednom davno sam napravila profil i sjecam se da nikako nisam mogla stavljat oglase nije mi se ucitavalo i pokusala sam dosta puta ali nisam uspijevala. Ima mjesec dana napravila profil i sve lipo mi se ucitalo i objavilo. Ovdje sam se oglasila najvise zato da vidim jel u necemu grijesim. Ima skoro mjesec dana napravila profil, a prodala sam samo jedan parfem. Ne mislim da ce mi se sve odmah prodat nego vecina cura posalje zelim to i dalje nema odgovora ili hoce zamjene. Eto samo me zanimalo da li je to tako kod i kod ostalih ;) Ako ste dobro poslovale s parfemom- možete si ostaviti pozitivne povratne informacije...
2018 08 25
> Shopingqueen333: > Hvala na informaciji. Nisam to znala. Staviti cu svoje slike :) To svi kažu
2018 08 27
Cure, zašto neke stvari jednostavno neće da se uploadaju?? Iza pokušam neku drugu i oce normalno ali dvi iste nema sanse
2018 08 30
Pozdravv oprostite što pišem ovdje ali iskreno nova sam i ne uspijem nigdje pronaći kako se uopće pišu forumi...uglavnom bi htjela napisati nešto na temu kako uopće započeti suradnje kad si nov i ljudi logično uvijek gledaju one koji su već tu dugo....hvala unaprijed na bilo kakvom odgovoru i izvinjavam se još jednom jer sam pisala tu
2018 11 01
> Jasi99: > Pozdravv oprostite što pišem ovdje ali iskreno nova sam i ne uspijem nigdje pronaći kako se uopće pišu forumi...uglavnom bi htjela napisati nešto na temu kako uopće započeti suradnje kad si nov i ljudi logično uvijek gledaju one koji su već tu dugo....hvala unaprijed na bilo kakvom odgovoru i izvinjavam se još jednom jer sam pisala tu To i mene zanima :)
2018 11 08