Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

O onima s previše slobodnog vremena / dopisivanje do besvijesti

(Aktivna sam korisnica već dugo, ali čisto da ne privlačim negativnu pozornost na svoj profil, pišem ovako...) Dakle, imate li nekad dojam da neke korisnice ovdje čisto krate svoje slobodno vrijeme kojeg očito previše imaju i to zafrkavajući BAŠ VAS. Više od dva tjedna se "dopisujem" s jedom curom jer ona želi kupiti majicu kod mene koja košta 50 kn. Vidim da se spaja dosta često dnevno, ali razmijenimo samo po jednu poruku svaki dan, evo unazad, 16 dana. Pa sastav, pa mjere, pa slikaj mi ovo, pa nije moja veličina, ali jel misliš da bi odgovaralo, a jel cijena fiksna, a jel može zamjena, a jel ovo, a jel ono... Strpljiva sam po prirodi i ono, u cilju mi je da prodam, pa strpljivo na sve odgovaram, ali očito je sad već da neće kupiti ništa. Kako vi takve hendlujete?
2018 08 26
Ljubazna sam,al neki stvarno imaju previse glupih pitanja, obicno takve koje stalno nesto ispituju na kraju i ne kupe.
2018 08 27
Nisam imala takvih problema...mislim dopisivanje do besvjesti... :")
2018 08 27
Takve se nanjuse s kilometra i otreses ih nakon prve, druge poruke. Posaljes poruku da presporo traje dogovor/komunikacija i da prodajes dalje. Taman da ti i stoji iducih godinu dana neprodana. I ja sam poprilicno strpljiva al nije ovo Konzum gdje su prodavacice zadnja rupa na svirali. Sama si krojis svoja pravila prodaje. Ovo sto Tortica24 pise je uzas, brrr.
2018 08 27
Slazem se sa Kreativno selo. Moram dodati da mi se "na godisnjem od tad i tad" pokazalo kao najgori moguci i najcitaniji (da, citaju ipak 😆!) opis profila. Tad imaju sto pitanja a vidljivo nemaju namjeru kupiti 😂
2018 08 27
> Tortica24: > Ja sam prema jednoj bila ljubazna i ona je to totalno krivo shvatila. Krenulo je sa zivkanjem koje se pretvaralo u visesatne monologe, slike hrane, odjece, doslovno me smatrala svojih dnevnikom... Ako se ne bih javila ili odmah odgovorila (jer imam zivot i ljude u njemu jelte) doslovno je bila neugodna i ljuta. Stvarala mi je neobjasnjiv pritisak i morala sam ju bas svugdje blokirati. S tim da smo relativno blizu zivjele (nekih pol sata) vec je planirala neka druznja, izlete, bazene, planinarenje, blagdane....s tim da je izmedju nas velika razlika u godinama. O boze svasta....stvarno ima svakakvih ljudi....ja sam prije prodavala stvari preko njuskala,jedna me zadrzala puna dva sata,ispricala mi svoj zivot i kako ju je susjed uhvatio kako samara dijete.Jedva,jedvice sam je se rijesila ....poslije je htjela opet suradivati ,zvala me na mobitel,pricala svoj zivot i probleme dok sam stajala u ducanu na blagajni....Morala sam je blokirati jer je bilo vise neizdrzivo,zena je stvarno neki psiho tip.
2018 08 27
Ista stvar nedavno kod mene, htjela sam kupiti uvijač, pošaljem upit, prodavacica se uredno prijavljuje ali odg nema, pošaljem ponovno nakon 3 dana napise da je slobodan, opet pitam za stanje i slanje, odg nakon 3 dana, a prijavljuje se svako pola sata doslovno i razmjenjuje povratne gdje ona kupuje, na kraju sage uopce ne odgovara na moje da ga želim kupiti, pretpostavljam da niti ne postoji, mamac neki ili što već. i kao šećer za kraj dođe mi njena poruka nakon 10 dana upit za jedan moj artikl, samo sam ignorirala.Žao mi vremena, mogla sam u neke druge prodavačice otkad kupiti.
2018 08 27
nisam ocekivala da i na krpicama postoje slucajevi koje tortica24 opisuje...mada opet ni ne znam zasto sam iznenađena kad sam se ovdje valjda svega nagledala. imam nazalost i ja takvih izletnika u porukama, koji gube i svoje i moje vrijeme, nikad ih ne otpilim dok sami ne prestanu odgovarati, ni sama ne znam zasto. no s druge strane, imala sam isto toliko i predivnih suradnja s curama koje brzo izrealiziraju kupnju kad im se nesto svidi, takvima svaka cast (iako bi to trebalo spadati pod normalno, ali eto).
2018 08 27
Svega ima. Ja osobno u ovih cca 5 godina sta sam ovdje nisam vece psihijatrije od upita dozivila od ovih zadnjih misec dana. Uzas. Od komunikacije, zavlacenja, ostavljanja negativnih jer ona misli da sam tribala njoj prodat, pa pilanje u inbox, pa milijun slika i ni hvala na kraju. Pa se jedna doslovno otresla na mene kako joj nisam dala popust, a korisnica sa dosta povratnih. Ne znam samo kako ih je skupila s takvim ponasanjem. Stvarno svega ovde, a cini mi se najvise neodgojenih alapača. Cast iznimkama.
2018 08 27
Ima svega stvarno, nekima poslikam iz svih mogucih i nemogućih kuteva, pišem mjere ozgor i ozdol i poprijeko, spustim cijenu i jos me obavezno pitaju jel moze besplatno slanje i nakon silnog dopisivanja na kraju niti ne zahvale..onda vidiš da su samo ubijale vrijeme dopisivanjem.. Al evo imala sam i jedno pozitivno iskustvo, nakon tri tjedna dopisivanja cura je kupila Laserski epilator koji sam prodavala i koji je dosta koštao tako da se strpljenje isplatilo😀😅
2018 08 27
Je, strpljenje se večinom isplati...svakom kupcu pokušavam maksimalno izaći ususret...jer cijenim svakog kupca, ali da ima nezgodnih osoba, imaaaa :,'(
2018 08 27
Uf imala sam i ja jednu slala mi je svako par dana upit za jedne sandale znaci kliklnula bi na zelim i poslala poruku bez ikakvog upita, na sta sam u pocetku odgovarala kasnije vise nisam. Da bi opet nakon tjedan dana poslala porukom da zeli duljinu gazista i dodatne slike, ja odg i sa duljinom i slikama, kaze moze li za xy iznos daleko ispod onog za koji prodajem (odbijem naravno jer sam vec daleko spustila cijenu) da bi dobila jos par takvih upita ali ovaj put da joj slikam jos sto slika bla bla pa jesu sigurno original pa jesu sigurno nenosene. Proteglo se to na vise od mjesec dana i na kraju zena stvarno kupi... i bila je prezadovoljna Valjda je samo bila preskepticna ne znam Ali znam da sam zadnjih 2 mj imala samo neka neugodna iskustva u dopisivanju i ne odgovaranju na upite
2018 08 28
> Tortica24: > Ja sam prema jednoj bila ljubazna i ona je to totalno krivo shvatila. Krenulo je sa zivkanjem koje se pretvaralo u visesatne monologe, slike hrane, odjece, doslovno me smatrala svojih dnevnikom... Ako se ne bih javila ili odmah odgovorila (jer imam zivot i ljude u njemu jelte) doslovno je bila neugodna i ljuta. Stvarala mi je neobjasnjiv pritisak i morala sam ju bas svugdje blokirati. S tim da smo relativno blizu zivjele (nekih pol sata) vec je planirala neka druznja, izlete, bazene, planinarenje, blagdane....s tim da je izmedju nas velika razlika u godinama. Auuuu to mi vise izgleda kao neka opsesija,dobro da si se uspjela maknut :/
2018 08 29
Ja sam nekoliko puta imala takve upite, ali ignoriram ih nakon 2. ili 3. poruke. Moji oglasi su maksimalno detaljni i jasni, eventualno odgovorim u 1.poruci ako nešto nije 100% jasno i nakon toga više ne odgovaram. Isto tako i kad prodajem/ kupujem, odmah ostavim/ provjerim sve podatke/ informacije u istoj poruci, a ne da se danima dopisujemo zbog 3 podatka.
2018 08 30