Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica na djelu!!!

Evo i ja sam na zalost dospjela u klub prevarenih , doticna gosp.Filipa22 ili ti kako se predstavila Filipa Bulj iz Sinja me prevarila za 370 kn. Trazila sam Nike cortez i ona mi se javila da ih ima, poslala par slika u uplatila sam 370 kn od tada gubimsvaki trag,IBAn joj je HR9323900013221798295. toliko da znate nek se doticna stavi na crnu listu. Mobitel koji mi je ostavila je nedostupan a br, je 0958056313
2018 09 13
Tko zna kome ste uplatili. Jeste provjeravali iban na crnoj listi? To je vjv ona prevarantica koja se javlja kad netko nesto trazi, a uplate usmjerava na tude racune
2018 09 13
Imate slike na viberu i wappu. Mozda je tko prepozna ako je vec varala. Nefertiti kako znas da je ona dala tudje podatke? I btw moze taj dokument opet? Mnoge ne znaju a ni ja ne nalazim vise..
2018 09 13
Sonja cim se javila na oglas, postoji sansa da ista prevarantica ponavlja opet isto. Procesljaj joj malo povratne, sve su ostavljali profili s 1 ili 2 povratne. Zato i triba provjerit na crnoj listi iban, ja vise nista ne znam otkad je nestalo teme crna lista. Znaci profil je napravljen samo s jednim ciljem. Jedino sta sam zadnjem profilu koji je njoj ostavio poz skontala jednu povratnu koju je dobio od profila koji je imao dosta poz povratnih, ali je blokiran.
2018 09 13
provjerila sam crnu listu nema je
2018 09 13
Trebalo joj love za krstitke :/
2018 09 13
CRNA LISTA+INFO ZA SVE! ( HR ) - na Fb, pokušajte tamo pitati, vjerojatno nije prvi puta, ovaj m.o. voli Ferro.
2018 09 14
Pokusajte stvarno pronaci ovu curu preko drustvenih mreza, mozda ona nije nista kriva. Edit: tesko, nista..
2018 09 14
Neke su prevarantice već dobro uvježbane. Moguće da je dala lažne podatke. Da li ste ju još probali kontaktirati na viber, pronaći preko drugih društvenih mreža? Šaljite joj poruke i zaprijetite da idete na policiju.
2018 09 14
Ili odite odmah na policiju i završite s davanjem prilika.
2018 09 14
Sve sam pokusala ...broj vise nije dostupan ..policija kaže da prijavu ne možete podnijeti ako je ispod 2000 kN i tako sve u svemu...nula bodova. Strasnooo...
2018 09 14
Šteta... Žao mi je što si nabasala baš na profi prevaranticu kojoj nigdje traga :(
2018 09 14
Nisam za stavljanje ovih podataka za CL. Anita jel moze screen njenih podataka iz poruke?
2018 09 14
Napisala sam vam u inbox sto mozete napraviti. A takodjer i kontaktirajte Viktorianu za usporedbu podataka, dakle curu koja je ostavila negativnu Dea i broj. Linkala je Nefertiti profil.
2018 09 15
> Ibidem: > Ili odite odmah na policiju i završite s davanjem prilika. Evo javila mi se jedna gsp.koja jje prevarena za 350 kN s profila SUNČICA13 IBAN je isti kao od Filioa22 koja je mene prevarila.Cure ako netko ima ikoga u banci da može provjeriti tko je dotična prevarantima neka javi.
2018 09 18
1 2