Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

LH trakice...........

> Ariana1: > Aaaaa ja sam svako jutro testirala!! :O Hvala ti na toj informaciji... Pa da, mene je jedan test ispao 85 lipa pa mi nije zao.... Onda nije ni čudo da nijedna nije bila pozitivna, najbolje je testirati se predvečer i to nakon dužeg nepišanja. I btw ja sam istrošila more i more tih trakica i ništ im ne fali, točne su i jeftine i skupe.
2018 09 21
Kod mene ovulacija krene odmah par dana poslije menstruacije cca 9-10 dan...mozda je i kod vas tako ,malo obratite na to pozornost😊.Nismo svi po knjigama radeni ,neki imaju raniju ovulaciju,netko kasniju...meni je sam ginekolog rekao da je najbolje raditi na bebi kad je ovulacijski iscjedak rastezljiv ko zvaka,to je vrhunac ovulacije i najlakse se zatrudni.😉
2018 09 22
> Natalija77: > Kod mene ovulacija krene odmah par dana poslije menstruacije cca 9-10 dan...mozda je i kod vas tako ,malo obratite na to pozornost😊.Nismo svi po knjigama radeni ,neki imaju raniju ovulaciju,netko kasniju...meni je sam ginekolog rekao da je najbolje raditi na bebi kad je ovulacijski iscjedak rastezljiv ko zvaka,to je vrhunac ovulacije i najlakse se zatrudni.😉 Hvala na savjetu <3 A daa, čula sam za taj "stadij bjelanjka". Nekad ga primijetim.. Al sad je fokus bio na negativnoj trakici i rubu živčanog sloma zbog toga :')
2018 09 23
> Ariana1: > > Natalija77: > > Kod mene ovulacija krene odmah par dana poslije menstruacije cca 9-10 dan...mozda je i kod vas tako ,malo obratite na to pozornost😊.Nismo svi po knjigama radeni ,neki imaju raniju ovulaciju,netko kasniju...meni je sam ginekolog rekao da je najbolje raditi na bebi kad je ovulacijski iscjedak rastezljiv ko zvaka,to je vrhunac ovulacije i najlakse se zatrudni.😉 > Hvala na savjetu <3 > A daa, čula sam za taj "stadij bjelanjka". Nekad ga primijetim.. Al sad je fokus bio na negativnoj trakici i rubu živčanog sloma zbog toga :') Ma samo se opustite i trudnoca ce doci kad se najmanje nadate 😉
2018 09 24
<3 <3
2018 09 25
Dakle, ovulacije nije ni bilo jer se pojavila vodena cista, opet. Nisu krive trakice :P :D
2018 11 05
1 2