Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel vas curke zivcira?

Znaci, u ovomjesecnom Beauty boxu se dobije The Balm paleta sjenila. Cijena Beautyboxa je sa dostavom 125 kn, a cure te palete tu na stranici prodaju za 250 kn. Jel to bezobrazno? Znaci ako neko nije upucen i ako razmislja o kupnji palete nemojte davat 250 kn nego si narucite Beautybox kutiju i dobit cete paletu sjenila i jos 4- 5 proizvoda za 125 kn ;)
2018 10 02
Ja sam recimo neupucena u cijenu istog ali ne zamaram se ni kad skuzim da je nesto punooo skuplje vec u trgovini. Jednostavno ignoriram i uzmem gdje je povoljnije 😁
2018 10 02
> dirdir92: > Znaci, u ovomjesecnom Beauty boxu se dobije The Balm paleta sjenila. Cijena Beautyboxa je sa dostavom 125 kn, a cure te palete tu na stranici prodaju za 250 kn. Jel to bezobrazno? > Znaci ako neko nije upucen i ako razmislja o kupnji palete nemojte davat 250 kn nego si narucite Beautybox kutiju i dobit cete paletu sjenila i jos 4- 5 proizvoda za 125 kn ;) Ajde baš dobro da ga nisam naručila, zadnji puta sam dobila omekšivač
2018 10 02
Kojeg b.boxa? Koji mjesec, koji shop?
2018 10 02
Hvala (obrisan mi je komentar po 689.put u zadnja 2dana).
2018 10 02
nervira me što su ove krpe sve gore i gore, što se tobož više usavršava stranica, ono se gore... :/
2018 10 02
Da je samo tu u pitanju bilo bi dobro. Gledam neki dan parfeme,pa to su cijene vece od onih po ducanima ne racunajuci svako malo popuste,primjer Bipe-svako malo 30 %. O odjeci da ne govorim,kupim novu majicu za duplo manje novaca samo zato jer mi nije bitno da na etiketi pise Zara ili nesto slicno. Ne cudi me sto je sve manje prodaja/kupovina,a steta je. Da smo imalo ok svi bi imali koristi.
2018 10 02
> dirdir92: > Znaci, u ovomjesecnom Beauty boxu se dobije The Balm paleta sjenila. Cijena Beautyboxa je sa dostavom 125 kn, a cure te palete tu na stranici prodaju za 250 kn. Jel to bezobrazno? > Znaci ako neko nije upucen i ako razmislja o kupnji palete nemojte davat 250 kn nego si narucite Beautybox kutiju i dobit cete paletu sjenila i jos 4- 5 proizvoda za 125 kn ;) Sto se jos dobije ako nije tajna? :) ovaj mjesec ne prikazuju kao sto to inace cine..
2018 10 02
> dirdir92: > Znaci, u ovomjesecnom Beauty boxu se dobije The Balm paleta sjenila. Cijena Beautyboxa je sa dostavom 125 kn, a cure te palete tu na stranici prodaju za 250 kn. Jel to bezobrazno? > Znaci ako neko nije upucen i ako razmislja o kupnji palete nemojte davat 250 kn nego si narucite Beautybox kutiju i dobit cete paletu sjenila i jos 4- 5 proizvoda za 125 kn ;) Slazem se 1000% Nadam se da ce sve cure ovo vidjeti.
2018 10 02
Bilo je vrijeme da bude extra.Koliko su samo masno zaradili prodavajuci testere,kondome i omeksivace te pudinge.Vani je normalno dobit takav BB.Jedino mi pusimo te fore da cemo dobit ne znam ni ja sta.Na kraju dobijes ne macka u vreci neg praznu vrecu.Nije ni cudo sto u pocetku nisu mogli prodat.Nakon toliko razocaranja nije ni cudo sto cure ne kupuju.
2018 10 02
> Fincarre: > Bilo je vrijeme da bude extra.Koliko su samo masno zaradili prodavajuci testere,kondome i omeksivace te pudinge.Vani je normalno dobit takav BB.Jedino mi pusimo te fore da cemo dobit ne znam ni ja sta.Na kraju dobijes ne macka u vreci neg praznu vrecu.Nije ni cudo sto u pocetku nisu mogli prodat.Nakon toliko razocaranja nije ni cudo sto cure ne kupuju. Ja sam jedan period sigurno godinu dana narucivala BB i Tester box i skuzila da skupljam samo gluposti od proizvoda, tu i tamo neki kvalitetan proizvod bude i prestala sam narucivat i ne fali mi nimalo. Tu mi je zapravo najzanimljiviji bio onaj faktor iznenađenja i nista vise
2018 10 02