Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Crna lista

Ja ovaj paket nikada nebi primila. To su stvari koje je dama iznosala i samovoljno ih salje. Neka sama sebi salje i placa duplu postarinu. Ti si zrela za sto blokova....i na milijun tema se zalis za nesto...a onda prijetis korisnicama..nazivas ih pogrdnim rijecnicima..i tko zna sto sve ne. Ti nisi za ovu stranicu..i pitam se tko bi s tobom poslovao nakon ovog svega...
2019 01 29
> nefertiti111: > Nije torbu dobila. Tako je Anka nije dobila torbu vec ju je gdja.Tea htjela preprodati na drugoj stranici Anka kad je kupila tu istu torbu prodala ju je za manje novaca nego sto ju je platila tako da samim time i terminologija koja je upucena Anki da je preprodavač pada u vodu
2019 01 29
Svašta nakon 2mj.sa pozitivnom povratnom Anki se šalje roba Pa toga nema ni u Zanzibaru
2019 01 29
Istina je ta da je Tea ovakva prema Anki jer nije mogla zaradit na toj torbi 😂😂😂😂
2019 01 29
> nefertiti111: > Vratila joj je sve sta je kupila od nje. Katastrofa. Strašno
2019 01 29
Jadno i bijedno Tea. Podrzala sam te na prvoj temi da trebas dobiti novce od Anke neovisno vratila Dajana njoj kao i Anka od Dajane neovisno vratila njoj novce Ivana/Neli kako vec. Ali onda si pocela divljati i pokazala prostacki rjecnik i nevjerojatnu zlocestocu, ja sam ostala bez rijeci. Da u nekome moze biti toliko zlobe jednostavno ne mogu vjerovati. Pocevsi s pljuvanjem po Anki i vasim proslim suradnjama koje su do ove suradnje bile najbolje na svijetu a sada su uzasne, preko nagovaranja Dajane da se Anki ostave negativne i pokusaj bloka a vraceni su ti novci i ostalih gnjusnosti. Kako su cure vec rekle poludila si ne zbog novaca koje ti je Anka trebala vratiti (jer ti je rekla da ce ti vratiti) nego sto ti se izjalovila preprodaja za puno vecu cijenu. Svoje dijete si sama uvukla u ovu pricu kako bi ispala zrtva a onda kad ti se i to izjalovilo onda su drugi krivi jer izvlace tvoj prljavi ves koji si sama servirala. Ovo sto citam ovdje je vise nego dno dna. Nemam rijeci za ovakvo zlobno, odvratno ponasanje. Tea cure su ti vec nekoliko puta rekle da se zaustavis. Prestani i poklopi se usima! Kakvo mrtvo slanje stvari nazad? Uz sve probleme koje imas tebi je stvarno ovo potrebno, ovakvi cirkusi? Osvete ili sto vec radis? Dosta vise!
2019 01 29
Anka ne primaj nista i ne uzimaj nista,ovo je vec preslo u uznemiravanje i nadam se da ce se zaustaviti.Ovdje se stvarno treba podvuci crta,a tu mislim i na admina da se ubaci
2019 01 29
> kristin0: > Anka ne primaj nista i ne uzimaj nista,ovo je vec preslo u uznemiravanje i nadam se da ce se zaustaviti.Ovdje se stvarno treba podvuci crta,a tu mislim i na admina da se ubaci Ne pada mi na pamet, ja ne ocekujem nikakav paket niti se je sa mnom ikad dogovarala oko istog. To je napravila bez mog znanja a zatim napala i vrijeđala korisnicu od koje sam saznala za njen master plan.
2019 01 29
Anka, jel’ traperice preprodavala po četiri puta većoj cijeni kao i torbu?
2019 01 30
> Tanči14: > Anka, jel’ traperice preprodavala po četiri puta većoj cijeni kao i torbu? Lagala bih, uopce se ne sjecam cijene, samo se sjecam da sam ih vidjela da su bile u prodaji, vise nisu pa ne znam
2019 01 30
> Tanči14: > Anka, jel’ traperice preprodavala po četiri puta većoj cijeni kao i torbu? Pa tko zna koliko je već tako stvari kupila po nižoj pa prodavala po puno višoj... eto, u ovoj situaciji su ju skužili, a vjerojatno joj nije prvi put. @Anka, vjerojatno su te traperice u paketu koji ti je poslala :')
2019 01 30
> monadamon: > > Tanči14: > > Anka, jel’ traperice preprodavala po četiri puta većoj cijeni kao i torbu? > Pa tko zna koliko je već tako stvari kupila po nižoj pa prodavala po puno višoj... eto, u ovoj situaciji su ju skužili, a vjerojatno joj nije prvi put. > @Anka, vjerojatno su te traperice u paketu koji ti je poslala :') Naravno da jesu
2019 01 30
MihaelaMiha - Mihaela Šarić iz Gospića Nakon uplate za furla torbicu i još poslane moje nove torbice se ne javlja danima... dobila novce i nestala 😤
2019 01 31
Pridružujem se "klubu prevarenih cura" s profila Andra_Ivani. Prije dva tjedna sam uplatila 150 kuna na ime Anamarija Virant. Paket mi je navodno poslan u taj petak, prije dva tjedna. No od paketa ništa. Očito smo mi bile spoznori dotičnoj za kupnju njenih krpica. Bila je čak i pristojna i pristupačna. Ovdje sam od početka i ovako nisam nikada nasjela, niti vidjela tako čudo od žene.. imam i sve dokaze u porukama što ovdje iznosim.
2019 03 01
Pozdrav :) Prvi puta se javljam ovdje jer na sreću do sada nisam imala problema. Kupila sam jednu stvar od cure koja je do sada imala 69 pozitivnih feedback-a i 1 negativan. Javila se da ima zdravstvenih problema i da će kasniti s slanjem na sto sam ja rekla da nema problema. Od početka dogovora je prošlo 21 dan, a ona se vise ne javlja. Zadnje sam joj poslala prije 4 dana da ako nema vremena poslati nema problema, samo neka mi vrati novce. Sto mislite da li se mogu pozdraviti sa novcem?
2019 03 18
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 31