Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Crna lista

:') :') On je na intenzivnoj..od šoka :')
2019 01 17
Svakako...nema tog pitanja o savjetu, samo napad na prodavaca. A svoje nije poslala. Mudrica. Napad je najbolja obrana.
2019 01 17
Odluci se jesu u pitanju 3 cm, 2,5 cm ili 5 cm pohabanog dna. U svakoj objavi drobis drugo. Moze te biti sram. A GDPR sumnjam da se odnosi na prevarante i uvaljivace poput tebe.
2019 01 19
Tarita17 toliko lazete da vise ne mozete ni pratiti sta ste rekli. U jednoj vasoj poruci kupilici ste napisali kako novac necete vratiti jer ne smatrate da ste je prevarili jer navodno ostecenje niste vidili. Znaci samim time priznajete da bi ostecenje ipak moglo postojati, ali vi eto "niste vidili". Dogodi se svakome, ali u tom slucaju se ispricate i vratite novac, da ste to napravili do svega ovoga ne bi doslo. Ali cijeli vas stav i kultura daje dojam da ste ostecenu torbu svjesno uvalili a novac vratili samo zbog toga sta su vam podaci objavljeni na forumu. Prema tome, misto vam je na crnoj listi, a samim time sta i dalje maltretirate kupilicu profil vam je za blokadu, a to ce adminka rijesiti. Zanimljivo kako se svi prevaranti vade na GDPR. Sta cete, otic na policiju i rec da bi prijavili curu jer ste je htjeli prevariti pa ona vase podatke stavila na crnu listu? Da, kako da ne.
2019 01 19
> nefertiti111: > Tarita17 toliko lazete da vise ne mozete ni pratiti sta ste rekli. U jednoj vasoj poruci kupilici ste napisali kako novac necete vratiti jer ne smatrate da ste je prevarili jer navodno ostecenje niste vidili. Znaci samim time priznajete da bi ostecenje ipak moglo postojati, ali vi eto "niste vidili". Dogodi se svakome, ali u tom slucaju se ispricate i vratite novac, da ste to napravili do svega ovoga ne bi doslo. Ali cijeli vas stav i kultura daje dojam da ste ostecenu torbu svjesno uvalili a novac vratili samo zbog toga sta su vam podaci objavljeni na forumu. Prema tome, misto vam je na crnoj listi, a samim time sta i dalje maltretirate kupilicu profil vam je za blokadu, a to ce adminka rijesiti. > Zanimljivo kako se svi prevaranti vade na GDPR. Sta cete, otic na policiju i rec da bi prijavili curu jer ste je htjeli prevariti pa ona vase podatke stavila na crnu listu? Da, kako da ne. Hvala na podršci ❤
2019 01 19
Dajte prvo neki interpukcijski znak stavite, da se bolje razumije o čemu pišete. A i derete se u opisu profila, mene je to u startu odbilo od vas. Ima puno bijelih hlača koje na slikama izgledaju tamno.. Ali za crnu listu niste, po mom.
2019 01 24
S tim da njoj u opisu piše da ne vraća novce, prvo se raspitajte. A ona se nije raspitala.
2019 01 24
> IvanaHercegovac: > Dajte prvo neki interpukcijski znak stavite, da se bolje razumije o čemu pišete. A i derete se u opisu profila, mene je to u startu odbilo od vas. Ima puno bijelih hlača koje na slikama izgledaju tamno.. Ali za crnu listu niste, po mom. Ivana hvala vam ali vjerujte da neznam sta trebam staviti niti kako prvi put pisem ovdje hvala vam na odgovoru i izdvojenom vremenu ja sam prodala hlace nine navedena boja samo objasnjene kakvo je stanje i da su kao nove velicina gospodja se javila uplatila 50 kn danas javi podignula je i kaze nisu to te hlace ja se izgubila jer mi nije jasno kaze to nisu bijele hlace i ka kauem pa nisu ali me niste ni pitali kakve su boji ako vam nije biko jasno neznam sta reci napala me vratite novac ili idete na crnu listu i sad opet zao mi ke ali idete odma na crnu listu kaze nisam zadovoljna ne razumijem sta kad nisam nikad imala ovakvu sotuaciju svaka kupilica mi je dosad bila zadovoljna i uvjek sam navela i odg kad bi me neko pitao nesto u vezi artikla hvala vam
2019 01 24
> Sladjana89: > > IvanaHercegovac: > > Dajte prvo neki interpukcijski znak stavite, da se bolje razumije o čemu pišete. A i derete se u opisu profila, mene je to u startu odbilo od vas. Ima puno bijelih hlača koje na slikama izgledaju tamno.. Ali za crnu listu niste, po mom. > Ivana hvala vam ali vjerujte da neznam sta trebam staviti niti kako prvi put pisem ovdje hvala vam na odgovoru i izdvojenom vremenu ja sam prodala hlace nine navedena boja samo objasnjene kakvo je stanje i da su kao nove velicina gospodja se javila uplatila 50 kn danas javi podignula je i kaze nisu to te hlace ja se izgubila jer mi nije jasno kaze to nisu bijele hlace i ka kauem pa nisu ali me niste ni pitali kakve su boji ako vam nije biko jasno neznam sta reci napala me vratite novac ili idete na crnu listu i sad opet zao mi ke ali idete odma na crnu listu kaze nisam zadovoljna ne razumijem sta kad nisam nikad imala ovakvu sotuaciju svaka kupilica mi je dosad bila zadovoljna i uvjek sam navela i odg kad bi me neko pitao nesto u vezi artikla hvala vam Hvala vam lijepa, nisam stavila nikakav znak jer sam se uzrujala pisala sam bez da stavim tocku zarez,jer nisam se nikad nasla u ovakvoj situaciju hvala vam sto se mi nesto napisali !
2019 01 24
Tea zasto lazes??? Ovo ti je odgovor za drugu torbu koju ne prodaje! Screen odgovora iz inboxa za torbu koju si kupila je u Ankinoj temi. Aj brisi ovo i negativnu, i ne sramoti se vise.
2019 01 28
HR7023400093112078584 Marija Starjacki Moze netko provjeriti br racuna,neda mi uci. Izbacuje me konstantno van.
2019 01 28
> Brdosuza: > Tea zasto lazes??? > Ovo ti je odgovor za drugu torbu koju ne prodaje! > Screen odgovora iz inboxa za torbu koju si kupila je u Ankinoj temi. > Aj brisi ovo i negativnu, i ne sramoti se vise. Procitaj bolje gore moj upit: uzmes u ducanu u zg ili na nekom web shopu? Sve, ne ovu novu stellu 😉 Citaj s razumijevanjem.
2019 01 28
Ti su majkemi bolesna! Aj se vise nemoj sramotit živa bila! > TeaCaric: > > Brdosuza: > > Tea zasto lazes??? > > Ovo ti je odgovor za drugu torbu koju ne prodaje! > > Screen odgovora iz inboxa za torbu koju si kupila je u Ankinoj temi. > > Aj brisi ovo i negativnu, i ne sramoti se vise. > Procitaj bolje gore moj upit: uzmes u ducanu u zg ili na nekom web shopu? Sve, ne ovu novu stellu 😉 > Citaj s razumijevanjem.
2019 01 28
> TeaCaric: > > Brdosuza: > > Tea zasto lazes??? > > Ovo ti je odgovor za drugu torbu koju ne prodaje! > > Screen odgovora iz inboxa za torbu koju si kupila je u Ankinoj temi. > > Aj brisi ovo i negativnu, i ne sramoti se vise. > Procitaj bolje gore moj upit: uzmes u ducanu u zg ili na nekom web shopu? Sve, ne ovu novu stellu 😉 > Citaj s razumijevanjem. Zasto lazes u povratnoj da si platila za autentifikaciju torbe..kad si sama na temi priznala da toliko kosta postarina, i da si je na toj stranici htjela prodati za 3000 kn. Samo oni provjeravaju torbe i pronasli du da je tvoja fejk. Znaci postarinu si platila..a ne provjeru, jer si je tamo zeljela prodati po masnijoj cifri.
2019 01 28
Osim toga zena ti je vratila lovu, a ti njoj torbu nisi :') Bas si ostecena :')
2019 01 28
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 31