Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Venecija-cijene

Cure koje ste bile u Veneciji, kakve su cijene suvenira, kava, hrana? Da li se u uličicama dalje od trga zna naći i puno povoljnije? Preporuke također slobodno napišite.. hvala.. :)
2018 10 16
Venecija je predivnaa, a ono cijene su kao i svugdje.. Kava je bila 2 eura kolko se sjecam, ovisi o lokaciji, negdje je i vise. Pizzu sam platila 8 eura u restoranu.. A u suvenirnicama ti ima dosta toga po 1 euro, ali naravno sve ovisi o lokaciji.. Razgledaj malo trazi :D ako ides lijepo se provedi :))
2018 10 16
Na Markovu trgu je sve dosta skuplje, na Rialtu nešto jeftinije, ali prihvatljivo za taj ambijent, a ostalo su cijene kave, hrane, suvenira otprilike kao i kod nas, a ostali dućani od dosta jeftinih do jako skupih. A Murano staklo, na Markovu trgu možete pogledati i kako se radi, stvarno je interesantno, se može naći i ok cijena neki komadići :)
2018 10 16
Sto idete blize Markovom trgu sve je skuplje.Ima krasnih suvenira za par eura,sendvica krasnih za 2.5€ od kojih se stvarno covjek dosita najede.Bila sam vec nekoliko puta u Veneciji i ono sto me odusevljava su krasne,kvalitetne kozne torbe svih velicina boja i uzoraka od 20-50 € max.Kako volim torbe tako kad idem tamo brusim se na soping 😂
2018 10 16
Tako je što bliže trgu S. Marka veće su cijene. Kada idete od Markovog trga preko Rialta do samog kraja s lijeve strana ima butiga sa torbama od kože povoljno s obzirom na izvrsnu kvalitetu. Možete i cijenu spustiti što inače nije moguće. Ostalo sve kao i kod nas., već se po izlogu može lako kužiti da li je skuplje ili jeftinije. Sretno Venecija je predivna! :)
2018 10 16
Da, lijepa i skupa. Ali nisam ni očekivala da bismo tamo prošli jeftino. Murano staklo(privjesak za lančić) sam kupila baš na Trgu sv. Marka i cijena nije bila strašna. Mene je najviše iznenadilo to da se na parkingu auto mora ostaviti sa ključevima u autu(parking San Marco). Tako da smo parkirali preko puta(parking San Andrea). I, da, "miris" je jedino što mi se stvarno tamo nije svidjelo. Lijep provod ti želim...
2018 10 17
> Sweetclothes: > Venecija je predivnaa, a ono cijene su kao i svugdje.. Kava je bila 2 eura kolko se sjecam, ovisi o lokaciji, negdje je i vise. Pizzu sam platila 8 eura u restoranu.. A u suvenirnicama ti ima dosta toga po 1 euro, ali naravno sve ovisi o lokaciji.. Razgledaj malo trazi :D ako ides lijepo se provedi :)) potpuno potpisujem! Može se naći svega i za sve. Lijep provod želim :D
2018 10 21